2737
2739
دوستان من خیلی تو سایت سرچ کردم ... بین این سه مدل موندم... دوستای که از این مدلها دارن لطفاً راهنمایی کنن... ممنونم
منم 14 نفره بوش دارم ، خیلی راضیم. ابعادش به اندازه یه ماشین لباسشوییه. سه تا سبد داره : 1- برای قاشق و چنگالها 2- برای لیوانها ، فنجانها ، و ظروف کوچک 3- سبد بزرگ برای بشقاب و دیس و قابلمه. اگه ظرفها زیاد نباشه ، دکمه 1/2 ظرفیت هم داره که تو مصرف آب و برق صرفه جویی میشه و زمانش کوتاهتره. خلاصه خیلی کارمو راحت کرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ممنونم دوست جونا ... خودم خیلی میخوام بوش بگیرم ... اما ظاهراً بوش از 1 میلیون شروع میشه ... فروشنده میگه کیفیت اینیزیت هم عالیه ... قیمتش دویست سیصد تمون کمتره... به نظرتون چه کنم؟؟؟؟؟
با اینکه مستاجرم... اما نمی خوام رو میزی بگیرم این اشتباهه؟؟؟؟؟؟
2740
عزیزم من بوش دارم 14 نفره خیلی راضی ام. طراحیش خیلی عالیه. سبد قاشق چنگالا جدا است. تو که داری پول می دی، 200 تومن هم روش یه چیز عمری بخر.(البته من مدل های دیگه رو نداشتم اما از بوش راضی راضی بودم)
ایندزیتم سبدش جداست.......کیفیتشم عالیه..... فقط طبقه بالایی جابجا نمیشه...اینو فکر کنم بوش داره.....قد طبقه بالا قابل تغییر باشه خوبه.... ضمنا رومیزی نگیر چون 12 نفره تازه میبینی که فوری پر میشه چه برسه به کوچکترش......