2733
2734

البالو هارو هسته هاشو بگیر دمشون رو بگیر بشور ب ازای هر کیلو البالو یه کیلو شکر بریز بزار ب مدت 10ساعت تو یخچال بعد بزار رو حرارت بجوشه خودش اب میندازه نیاز به اب نیست یا اب ننداخت یکم اب بریز به ازای هر کیلو یه لیوان اب بریز یکم ک جوش خورد بزار کنار یکم وانیل بزن عالی میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واس ۱ کیلو آلبالو ۲ کیلو شکر لازمه

هسته آلبالوهارو که گرفتی شکر رو لابه لاش بریز توی قبلمه درب دار بریز بزار یخچال ۱۲ ساعت بمونه آب پس بده

بعد فرداش بردار بزار رو حرارت اولش شعله رو زیادکن بعد که به جوش رسید کم کن شعله رو

هرموقع که غلظت دلخواهت شد خاموش کن

حتما بالاسرش وایسا که سر نره

نی نی کوچولوی مامان خوشحالم که هستی🤩😍🙂
2728
البالو هارو هسته هاشو بگیر دمشون رو بگیر بشور ب ازای هر کیلو البالو یه کیلو شکر بریز بزار ب مدت 10سا ...

عزیزم چون آلبالو میوه ترش هس برا میوه های ترش برا هر کیلوش ۲ کیلو شکر میزنن تا ترشیش زیاد نمایان نشه🙂

2روش هست میتونی آب و شکرو بذاری گاز بجوشه قوام بیاد بعد آلبالو رو بریزی بذاری ی45دیقه بمونه کفشو بگیری حاضر بشه وانیلو یکم آبلیمو بریزی شکرم اگه یک کیلوئه آلبالوام بک کیلو

یا آلبالورو بریزی تو ضرف لعابی یا شیشه ای مساوی شکر لابه لا بریزی بذاری 24ساعت یا بیشتر تو یخچال بمونه آب بندازه بعد بذاری رو گاز کفشو بگیری وانیل و آبایمو بزنی

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش
2738
عزیزم چون آلبالو میوه ترش هس برا میوه های ترش برا هر کیلوش ۲ کیلو شکر میزنن تا ترشیش زیاد نمایان نشه ...

خیلی شیرین میشه و دیگه طعم میوه نمیده مساوی کافیه

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش

اول بشور دم و هسته رو بگیر لا به لاش شکر بپاش بزار تو یخچال یه روز بمونه اگه آلبالوت ترش نیست برای هر یک کیلو یه کیلو شکر بریز اگه ترشه شکرشو بیشتر بریز بزار رو حرارت کنارش بمون کفاشو بگیر اگه آلبالوهات پخت ولی شربتت غلیظ نیست با کفگیر برش دار بزار کنار شربتت غلیظ شد بریز روش وقتی خاستی خاموش کنی یه قاشق آبلیمو بریز،کپک نزنه 

یار دبستانی من با من و همراه منی چوب الف بر سر ما بغض من و آه منی حک شده اسم من و تو رو تن این تخته سیاه ترکه بیداد و ستم مونده هنوز رو تن ما
نهههه

اره یبار امتحان کن

اگه ۱ کیلو بزنی اصلا نمیشه خورد انگار به جای مربا داری ترشک میخوری

۲ کیلو خوب میشه

اگرم زیاد اهل شیرین نیستین ۱/۵ بزن

ولی ۱ خیلی بد میشه من امتحان کردم جالب نمیشه

۱ کیلو هم طعم مربا نمیده که خواهری طعم ترشک میده😑

من ک همیشه1میریزم مثل حاضریا میشه 

2706