2737
2734
عنوان

تقدیم به همه بانوان شاغل سرزمینم

192 بازدید | 12 پست

کفش های مردانه ام را پایم می کنم 

صبح های زود

زودتر از همه از خانه بیرون و زندگی را آغاز می کنم 

به اندازه ی تمام روز می دوم 

اعتراف می کنم که سالهاست پاهایم درد می کند 

هوا تاریک می شود

به خانه برمی گردم و حالا ...

کارهای زنانه ام را شروع می کنم 

موهایم را شانه می کنم 

لباسم را عوض می کنم 

رژ می زنم

به دستانم لاک می زنم 

و ....

تمام سعی ام را می کنم 

که این دو نقش را اشتباه نکنم

زن بودن با تمام زیبایی هایش خیلی سخت است خصوصا اگر شاغل باشی

و آرزوهای بزرگ برای زندگی هم داشته باشی ...

فاصله ی مرد و زن بودنم 

" درب " خانه است 

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

موقع ورود و خروج جنسیتم عوض می شود

در خارج از خانه شبیه مردها می شوم

مثل آن ها نگاه می کنم و حتی حرف می زنم

روزها مرد می شوم

و شب ها زن 

" چقدر ایفای این دو نقش در کنار .... " 

دو جنس بودن .... سخت است 

صبح ها زودتر از همه بیدار شدن

و شب ها دیرتر از همه خوابیدن

عشق می خواهد ...

من ایمان دارم خدای مهربون به ما فرزندی سالم وصالح می دهد و همسرم عاشقونه منو دوست داره تا ابد خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😍😍😍

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
2731

مرسی که این شعر را گذاشتی 

ولی من اصلا قبولش ندارم 

یعنی چی کفشای مردانه ام را پا میکنم 

بیرونم مردم 

میام خانه زن میشم 

یعنی زنی که شاغله مثل مردهاست 

واقعا اینط.ری نیست 

الان تعدادی کثیری از خانمها شاغل هستند خیلی هم زنانه 

نمیدونم چرا این طرز فکر از جامعه جمع نمیشه

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

من شب و روز زن هستم 

کار کردن و دوست دارم 

زن طلاییست که عاشق شدنش اجباریست ، همچو برگیست که گریان شدنش اخطار است ، مثل ماه است که در پرده  شب الماس است ، همچو خورشید زیبا شدنش تکرار است . 

گاهی می بینم اینجا در حق زنان شاغل خیلی اجحاف میشه ما زنان شاغل هم بی رو کار می کنیم هم خونه و هر دوی اینها باید به نحو احسن انجام بشه 

2738
مرسی که این شعر را گذاشتی  ولی من اصلا قبولش ندارم  یعنی چی کفشای مردانه ام را پا میکنم& ...

گلم نه اینکه مرد بشیم منظور این متن اینه عشوه زنانه طنازی که جز سیرت یه زنه تو بیرون از خونه و محل کار جمع میشه