2737
2734
عنوان

با مادر شوهری که...

| مشاهده متن کامل بحث + 551 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم هر واکنش منفی ای نشون بدی مطمئن باش مادر شوهرت خوشحال می شه چون به هدفش که چزوندن تو بوده می ر ...

اخه همه میدونن حالم ازش بهم میخوره.حتی یبارم دعوامون شده.دختره کلا نرمال نیس و انگار دشمنی خاصی با من داره.برا عزیز بودنم از هیچ چاپلوسی ای دریغ نداره فقط برا اینکه بگن بهتر از منه!ارتباطمون طوری نیس که بخوام بشینم تایید کنم حرفاشو.فقط عادی برخورد میکنم و گهگاه که خیلی حرف میزنه بی محلی میکنم.نمیدونم والا چیکار میکنه که مادرشوهرمو اینجوری پخته.البته دوستم میگه مادرشوهرتم مث جاریت حسودی میکنه که اینجوریه.نمیدونم والا

جوری تعریف کن که حتی مسخره به نظر بیاد اگه گفتن خوشگله بگو خوشگل واسه یه دقیقشه واقعا شکل آنجلینا جو ...

اره این خوبه😂😂والا از لحاظ قیافه که دیگه واقعا دستشون‌بسته س و نمیتونن بیان ازش تعریف کنن وگرنه کشته بودنمون تا حالا

2731
جوری تعریف کن که حتی مسخره به نظر بیاد اگه گفتن خوشگله بگو خوشگل واسه یه دقیقشه واقعا شکل آنجلینا جو ...

یا مثلا فک کن میاد دهنشو پر میکنه از فلان چیز جاریم تعریف میکنه که واسه خودم صد تای اونه و ندیدم تعریفشو کنن!!نمیفهممشون.حالا نمیگم از من تعریف کننا میگم ینی چی این رفتار

دقیقا....فقط یکبار امتحان کن...منم همینطوریم..طرف خفه میشه کلا....شوهرم از مادرش تعریف میکرد حالامن ...

اخه همه میدونن حالم ازش بهم میخوره.از اول ازدواجمون رفتار جاری و برادرشوهرم خیلی بد بوده و ارتباط جالبی نداریم و من اینو کاملا بروز دادم که بدم میاد ازش

دقیقا منم این مشکل تورو دارم اون لحظه هم جواب خوبی پیدا نمیکنم بدم بهش فقط با سر حرفاشو تایید میکنم ولی بعد کلی حرص میخورم حالا جالب اینجاست اون جاریم کلا دوساله ک قطع رابطه کامل کرده باهاشون 

دیررر اووومدی نخاااااا زوووود برووو 📿
2738
حالم ازاین حجم ازتعریف ب هم میخوره فقط حرف مفته مفت ...مادره شوهره منم عروس کوچیکه روخیلی تحویل میگی ...

دقیقا منم اینطوری شدم.کاملا از رو تکلیف میرم دیدنشون یا باهاشون هم کلام میشم.قشنگ معلومه عوض شدم و مث قبل نیستم باهاشون.خیلی سعی کرد منو مث جاریم به یه سری کارا عادت بده اما من انجامشون ندادم که‌ندادم چون روششو رو دوس نداشتم.اینکه بیاد هی تعریف اونو کنه که منم حسودیم شه مث اون رفتار کنم!!حتما رو‌جاریم جواب داده فک میکنه منم مث اونم

حالا خداروشکر میکنم ک از دوتا جاریام سرترم اینو کل تیر. طایفشون گفتنک تو عروساتون سمانه خوشگله و ...

منم ازش سرم‌و اگه قیافه رو بگی که قابل مقایسه نیستیم.تو خیلی چیزا قابل مقایسه نیستیم.اونوقت همش میشینن تعریفای فضایی میکنن ازش😑

دقیقا منم این مشکل تورو دارم اون لحظه هم جواب خوبی پیدا نمیکنم بدم بهش فقط با سر حرفاشو تایید میکنم ...

نه بابا این جاری من عین کنه چسبیده بهشون.مادرشوهرم میخواد منم بچسبم که نمیچسبم.اخه با این رفتارت بیام به چی بچسبم؟

چیکار میکنن؟

مثلا مادرشوهرم جواب سلامه منو ب زورمیده یا نسبت ب خوبی ک میخوام بکنم بی محلی میکنه ..اما این جاریم سلام بده حال و احوال جاریمم میپرسه. ...من با جاریبزگم رفتیم پارکگفته بود سمانه با فلانی رفتن درمورددخترم حرف بزنن انگار دخترش چ عنیه

وای من ک مادرشوهرم حتی از قابلمه ها جاریمم تعریف میده

منم گفتم همه دارن مگه شق القمر کرده

بعدشم ماها توجهیزیه داشتیم اون با پول شوهرش

یا میگه مهمون اومد خونش سریع رف مغازه خرید کرد،انگار آپولو هوا کرده

مادرشوهرمنم راه وبی راه مدام اسم جاریمو میاره واز خانوادش میگه دلم میخواد فقط میشناختیدش تا عمق فاجعه رو بدونید چفده تا میاد حرف بزنه منم خودمو میزنم به اون راه محل به حرفاش نمیدم اونم دیده فایده نداره کوتاه اومده

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸