2737
2739
عنوان

بازی درمانی

1131 بازدید | 10 پست
سلام فائزه هستم کارشناس ارشد روانشناسی کودک دراین تاپیک درمورد بازی درمانی ومسائل آن باهم گفتگو گنیم بازی درمانی بازی همانند عشق است ، همه می دانند که چیست ، اماکسی نمی تواند آن راتشریح کند . بازی برای کودکان مانند کلام برای بزرگسالان است بازی فعالیتی طبیعی لذت بخش شگفت انگیز وپررمز ورازاست. بازی وسیله ای برای بیان احساسات ، برقراری روابط ، توصیف تجربیات، آشکارکردن آرزوها وخودشکوفایی است وچون کودکان غالبا قابلیت کلامی وشناختی کمتری در بیان احساسات خود دارند،بازی برای آنها یک وسیله ارتباطی طبیعی وعینی برای کنارامدن با دنیاست کودک دربازی نیازهای حسی وحرکتی خود را براورده میسازد وانرژی غنی شده در درون خویش را به گونه ای منطقی تخلیه می نماید که این عمل نه تنها آرامش روحی اورا افزایش می دهد بلکه باعث پویایی رفتارش نیز می شود درصورتی که این انرژی امکان بروز نیابداحتمالا به اظطراب افسردگی وپرتحرکی تبدیل می گردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه من از وقتی رفته مهد کتک زدن یاد گرفته، وقتی موضوعی مخالف میلش باشه منو میزنه ( البته فقط من رو با دیگران یا بقیه بچه ها کاری نداره ) سه سالش تازه تموم شده و وقتی اظهار ناراحتی یا درد میکنم یا بهش میگم دیگه باهات حرف نمیزنم منو میبوسه میگه ببخشید ولی باز هم کارش رو تکرار میکنه ، گاهی فکر میکنه این کار بازیه یعنی من رو میزنه که من قهر کنم بعد نازم کنه دوباره از اول بعضی وقتها هم جدی و با عصبانیت اینکارو میکنه، چی کار کنم؟
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
یه مدت هم هست که بهونه گیر شده
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

سلام دکتر مهسا ساداتی عالیه، دختر ۴ ساله من مشکوک به اوتیسم بود که بعد کلی مصرف قرص و داروی شیمایی،

یکی  از دوستام خانم دکتر ساداتی رو به من معرفی کرد ایشون چون تخصصشون کودک هست با تستهای مختلف و بازی درمانی خدا رو شکر بیماری دخترم رو کنترل و العان خیلی بهتر شده 

از دوستانی که فرزندشون مشکوک به اوتیسم و یا بیش فعالی و یا هر اختلال دیگه ای که دارند، ایشون عالی هستند در ضمن کلینیکشون غرب تهران (شهر آرا) وشماره کلینیک ۸۸۲۶۷۰۴۰ و۸۸۲۶۷۰۶۸ و نمیدونم کارم درسته یا نه ،شماره موبایل ایشون۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸ است اگه با خودشون هماهنگ کنید زودتر وقت میدن در ضمن دوستان ایشون تاکیدشون این هست هرچه سن کودک کمتر باشه درمان سریعتره 

من خواستم تجربه خودم رو با دوستان در میان بگذارم شاید مفید باشه.

سلام عزیزم

من تعریف دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی شنیدم ایشون استاد دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس رادیو و تلویزیون هستند. یه تست هوش و استعداد یابی هم می گیرند به نام استنفورد بینه برا سنین بین 2 تا90ساله که اونطور که شنیدم تو تفسیرش ایشون بی نظیرند. و حتی برا دکتری روانشناسی کارگاه اموزش این تست رو خانم دکتر درس میدند.

کلینیکشون مرزداران و هزینه های مشاوره ایشون هم مثل بعضی همکاراشون نجومی نیست

شماره منشی جهت رزرو وقت 09128398588

در ضمن یه سرچی هم تو اینترنت کنید(دکتر مهسا ساداتی) متوجه معروفیت ایشون میشید انشالله که مشکلتون هرچه زودتر حل بشه

2738
بچه من از وقتی رفته مهد کتک زدن یاد گرفته، وقتی موضوعی مخالف میلش باشه منو میزنه ( البته فقط من رو ب ...

اره بچه ها هرکدوم رفتارای متفاوت نشون میدن. من خودم بچمو کلینیک مهسا مقدم میبرم انقد راهکاراشون سنجیده بود که کاملا بچه تحت تاثیر قرار گرفت. شرق تهران هستن تهران پارس

برای رفع اضطراب چه بازی با بچه 5 ساله باید کرد عزیزم؟

بازی درمانی برای رفع اضطراب بچه ام جواب میده .....مادر بزرگ من مشکل حرکتی داشت بعد زا سکته ای که کرده بود ما بردیمش برای کاردرمانی کلینیک آرام ولی خوب از درمانگر های اونجا پرسیدم گفتن برای رفع استرس و اضطراب و بیش فعالی کودم بازی درمانی خیلی جواب میده