2752
2734
عنوان

خونم پره سوسکه چیکا کنم:'(

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خمیر سوسک بگیر بمال جاهایی ک احتمال میدی در میاد پودر مورچه هم خیلی خوبه هرچیزیو میکشه  بعدم اینکه گچ بگیر درس کن بزن به جاهای سوراخ سمبه خونت 

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  

طبقه چندین؟

ببین ما هم همین مشکل رو داشتیم اول از همه باید جلوی تغذیه شون گرفته بشه یعنی خورده نون و کثیفی ها تمیز باشه

بعد هر چند روز یه بار از این بطری های مایع سوسک کش که فروشگاه ها دارن بگیر بپاش تو همه سوراخ سنبه ها

یه پودر های سوسک کش هم هست از اون ها هم هر چند روز بریز گوشه ها سوراخ سنبه ها

این کار رو هی ادامه بده 

من می کردم بعد از چند ماه کم شدن تا ریشه کن شد

هر جای تاریک رو سم بزن

2731
اخه نمیدونم کجا بزنم.لونه لعنتی رو پیدا نمیکنم.همش دورو بر سینکن. ریزم هستن 

خوالعنتشون کنه دیوان کردن خمیر امحا سرکه جوش شیرین شکر حشره کش تارومار جواب نداد

خدایا بخاطر همه چی شکر
نوزاد 4ماهه دارم خونه کامن بدنیست براش؟ توچاه بریزم کجابذیزم؟ 

زیر کابینتا و گوشه دیوارا بریز و راه آب شب بزنید توی خونه شما و بچه اصلا نمونید توی خونه برید یه جایی یکی دو روز بعد بیا بشور

زیر کابینتا و گوشه دیوارا بریز و راه آب شب بزنید توی خونه شما و بچه اصلا نمونید توی خونه برید یه جای ...

ممنون تمام چاههای خونه حتی حموم پلاستیک گذاشتم گوربگورشده ها

سم مورچه وخمیرم زدم

خدایا بخاطر همه چی شکر
زیر درز کابینتان اکثرا.زیر اونا دسترسی ندارم ک

اره اون جا تخم می ذارن

اون جا ها سم بپاش اگه میشه 

ریشه کن کردنشون یه پروسه چند ماهه س باید صبر داشته باشی و هر 2 سه روز سم و پودر و ... این چیزا بزنی

اخه نمیدونم کجا بزنم.لونه لعنتی رو پیدا نمیکنم.همش دورو بر سینکن. ریزم هستن 

اخ ریزا سگ جونن. من درشتا میاد حشره کش بکش بکش مثل خاکستره میریزم در جا میمیرن. سوسک ریزا نداریم خداروشکر. یادمه قدیما خونه مامانم درگیرشون بودیم اصلاکم نمیشدن اه...چندشم هستن

طبقه چندین؟ ببین ما هم همین مشکل رو داشتیم اول از همه باید جلوی تغذیه شون گرفته بشه یعنی خورده ن ...

بخدا نمیذارم ی ذره اشغال بمونه ولی باز پره. ی پودر خوب بهم معرفی کنید بزنم درزا شاید خلاص شدم.خیر سرم اولین خونس ک خریدم کوفتم شده