2737
2739

سلام دوستان حاجتي دارم كه بدجور گره افتاده تو زندگيم اينكه ميگن چله يه دعايي رو گرفتن و اينا...ميشه لطفا تجربياتتونو بگين مثلا چله چه دعا يا سوره اي رو گرفتيد كه خدا حاجتتونو داده بمنم ياد بديد انشاالله حاجت روا شويد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام من سوره حشر چهل روز باید بخوونی بدون فاصله روزی یک بار

حاجت رواباشی ان شاءالله

گاهی گمان نمی کنی ولی می شود- گاهی نمی شود...نمی شود که نمی شود.گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است .گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو یار نیست... گاهی تمام شهر گدای تو می شود.
چله حدیث کسا عالیه...چله سوره فتح هر روز 5بار عالیه...نماز حضرت فاطمه عاااااالیه

شما ازنمازحضرت فاطمه حاجت گرفتی؟؟

چطور خوندی و چندوقت

واسه شادی روح برادرم 💔صلوات بفرستین لطفا ممنونم 

من یه بار بسم الله الرحمن الرحیم گرفتم حاجتم براورده شده روز اول یه تسبیح روز دوم دوتا الی تا چهل روز هر روز یه تسبیح اضافه میشه

خدااااااایاااااااااااا من امید دارم که حتما می شود 😊😊😊
2740
خودم چله بسم االله الرحمان و الرحيم و شنيدم حاجت ميده چجوري بخونم لطفا اگه كسي ميدونه راهنماييم كنه

از روز یکشنبه شروع میکنی روز اول 100بار بسم الله الرحیم بحق بسم الله الرحیم...روز دوم 200بار روزسوم300بار...همینججوووور تا روز 40

چله سوره حشر من حتی برلی خرید خونه کسی براش گرفتم چلرو انقدر ک اعتقاد داشتم از طرف صبخونش سه دونگ خو ...

منم ميخوام خونه بخرم لطفا برام دعاكن يبار خريديم قلنامه كرديم فسخ شد متاسفانه به هردري ميزنيم بسته هس نميدونم حكمت خدا چيه توروخدا برام دعاكن ممنون از فردا هرروز تا چهل روز سوره حشر وو ميخونم

2706