2733
2734
عنوان

میشه غذاهای برنجی ک برا ناهار و شام میپزین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 21557 بازدید | 75 پست

هویج  پلو

کلم پلو

استانبولی با گوشت چرخ کرده یاسینه مرغ

لوبیا.یا عدس یا ماش پلو

انواغ خورشت:پیچاق قیمه.داوود پاشا. فسنجون. آلو اسفناج

و....

کته کباب

چکدرمه پلو

کته با شامی یا کتلت

و.................

انواع تهچین

سبزی پلو با قارچ و تن ماهی و لیمو ترش و کره  خیلی خوبه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوید باقالی پلو با مرغ

خورش گوجه سبز با گوشت یا مرغ

خورش قیمه با قارچ (به جای گوشت)

زرشک پلو با مرغ ریش ریش. یعنی مرغ آبپز ریش ریش شده رو با زعفرون و کره تفت میدیم

جوجه کباب داخل مایکروفر با گوجه

بقیه ش دیگه خیلی تکراریه... قیمه و قورمه سبزی و استانبولی و خورش اسفناج و....

2731

شويد پلو، آلبالو پلو، قيمه پلو، پلو مكزيكي، پلو يوناني، ميگو پلو، استانبولي، دمپختك، لوبيا پلو، قليه ماهي، مرغ شكم پر با برنج، زرشك پلو، واويشكا، قيمه بادمجون، خورشت آلو قيسي، خورشت متنجن، خوراك داود پاشا

2738
همون قیمه خودش چندتا خورشته قیمه ی سیب زمینی قیمه بادمجون قیمه ای که توش زرشک میریزن و گوشت چرخی ...

پیچاق قیمه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

استانبولی سیبزمینی پلو هویج پلو عدس پلو لوبیا پلو سبزی پلو قرمه سبزی قیمه مرغ☺☺

زندگی رو دوست دادم چون دخترم هست .         از دست خیلی ها ناراحتم .              خواستی برام دعا کن ممنون 
ن اصلا...من خودم بدم میاد غذای شیرین بخاطر همین کشمش تو عدس پلو یا پیاز داغ واسه آش نمیخورم

خو نت بزنم میاد دستورش گلم؟ 😍😍

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆