2737
2734
عنوان

میشه غذاهای برنجی ک برا ناهار و شام میپزین بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 21557 بازدید | 75 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به نام خدا قیمه قورمه بادمجون زرسک پلو فسنجون انواع پلو مخلوط کباب البته بنده حقیر توانایی اینو ...

پلو مخلوط چجوریه 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

هویج  پلو

کلم پلو

استانبولی با گوشت چرخ کرده یاسینه مرغ

لوبیا.یا عدس یا ماش پلو

انواغ خورشت:پیچاق قیمه.داوود پاشا. فسنجون. آلو اسفناج

و....

کته کباب

چکدرمه پلو

کته با شامی یا کتلت

و.................

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

کلم پلو، استانبولی، مرغ با پلو، لوبیا پلو، خورشت لوبیا، خورشت قیمه، قورمه سبزی، کباب و کباب تابه ای، گوشت چرخ کرده با زرد چوبه و اینا تفت بدی بعد با برنج بخوری

غذا های پلویی همش تکراریه 

شامی کباب

چلوماهی

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷
2740

به خانمها اطلاع بدهید تا هی نپرسند چی درست کنم :

➖شوید پلو با مرغ ➖زرشک پلوبامرغ ➖جوجه کباب ➖فیله سوخاری ➖مرغ سوخاری ➖چیکن استراگانوف ➖جوجه چینی ➖مرغ و آلو ➖مرغ شکم پر ➖ته چین مرغ ➖ساندویج مرغ ➖باادمجان کباب➖کوکوسبزی ➖کوکو سیب زمینی ➖کوکو کدوسبز ➖کوکواسفناج ➖کوکوذرت ➖کتلت ➖عدس پلو ➖لوبیا پلو ➖نخودپلو ➖ماش پلو ➖کلم پلو ➖سبزی پلو با ماهی ➖ماهی شکم پر ➖ماهی کبابی ➖قلیه ماهی ➖قیمه ➖قرمه سبزی ➖استنبولی ➖دمپختک ➖الویه ➖سالادماکارانی ➖سالاد سیب زمینی ➖ماکارانی ➖آش رشته ➖آش چغندر ➖آش گندم ➖سوپ ➖آبگوشت ➖اشگنه ➖کله جوش ➖کله گنجیشکی ➖شیرین پلو ➖رشته پلو ➖قیمه ریزه ➖کوفته تبریزی ➖کوفته برنجی ➖دال عدس ➖عدسی ➖خوراک لوبیا و قارچ ➖پیتزا ➖لازانیا ➖پنه ➖سوفله سبزیجات ➖به الو ➖آلبالو پلو ➖تاس کباب ➖خورشت کدو ➖کشک بادمجون ➖سمبوسه ➖پیراشکی گوشت ➖ساندویج فلافل ➖خوراک مرغ و سبزیجات ➖هویج پلو ➖دلمه ➖شوید باقالی پلو ➖میرزا قاسمی ➖شامی ➖مرصع پلو ➖خورشت کنگر ➖خورشت فسنجون ➖خورشت کرفس ➖میگو ➖بادمجون شکم پر ➖کتلت مرغ ➖خورشت بادام ➖خورشت گوجه سبز ➖خورشت چاقاله بادام ➖کوکوی گل کلم ➖آب دوغ خیار ➖آش ماست ➖آش جو ➖آش گوجه ➖آش بلغور ➖کباب تابه ای ➖آلواسفناج ➖کباب ترکی ➖مرغ ترش ➖واویشکا ➖جغوربغور ➖پلومکزیکی➖قارچ پلو ➖کراکت ➖آش کلم سنگی یا گونبید ➖آش دوغ ➖باقالی پلو با گوشت ➖املت قارچ ➖رشته پلو ➖دلمه برگ مو ➖دلمه کلم ➖کوفته نخودچی

سبزی پلو با ماهی یا تن ماهی،کباب مرغ و گوشت،هویج پلو،

هویج پلو شیرین نمیشه شوهرم غذا ها شیرین دوس نداره 

من مدرسه که میرفتم همیشه سرکلاس به این فکر میکردم پنکه سقفی بیفته کله کیا قطع میشه 😐😆

چلو قیمه و قورمه و فسنجون و قیمه بادمجون

چلو جوجه و کوبیده

کته با کباب تابه ای و کتلت 

عدس پلو

لوبیا پلو 

شوید پلو با گوشت قلقلی

سبزی پلو ماهی

باقالی پلو ماهیچه

دمی گوجه با گوشت چرخ کرده یا مرغ نگینی

اینا غذاهای برنجی هستن که من معمولا درست میکنم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
به خانمها اطلاع بدهید تا هی نپرسند چی درست کنم : ➖شوید پلو با مرغ ➖زرشک پلوبامرغ ➖جوجه کباب ➖فیل ...

وای مرررسی 😍😍😍😍