2737
2734
عنوان

بچم همش کتک میخوره

5850 بازدید | 38 پست

نمیدونم چکارکنم از ناراحتی

بچه الکی اومد اینو زد

نمیشه توی دعوای بچه ها دخالت کرد ...

مادرش اومده میگه ن این اصن همچین بچه ای نیس میگم بابا دفعه چندمشه 

قبول نمیکنه

میخاستم بگم دفعه اخرت باشه ...

شما وقتی اینطور بشه چکار میکنی واقعا چی درسته

🍃🍃🍃

من خواهرم بچه اش کسیو نمیزد ولی اگه بچه ی کسی خواهرزادمو میزد جوری جلو مامان بچه درمیومد که میشد اخرین بار بچهه ...خدایی نکرده اگه بچه ات آسیب ببینه میخوای چیکار کنی ؟

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا نمیشه تو دعواهای بچه ها دخالت کرد؟ میشه و باید دورادور مراقب بچه ها بود و اگه کار به کتک کاری رسید باید حتما وارد عمل بشین جلوشونو بگیرین. اون بازی و رفاقتشونه که نباید دخالت کنین اما خشونت دقیقا جاییه که دخالت واجبه برین جلو دست اونی که کتک میزنه بگیرین تو چشمام نگاه کنین با لحن قاطع ولی ارام بدون خشونت بگین ... جان ما اجازه نداریم کسی رو کتک بزنیم. بچه ها متوجه قاطعیت میشن. اما اگه بازم تکرار کرد باز همونجوری میگین ... جان ما اجازه نداریم کسی رو کتک بزنیم اگه کتک بزنی مجبور میشیم بریم خونمون اونوقت تنها میشی حوصله ت سر میره. دوبار که تذکر دادین اگه بار سوم تکرار کرد واقعا تهدیدو عملی کنین اونجارو ترک کنین. اصولا اینکارو باید والدین خود بچه انجام بدن اما اگه اونجا نبودن هیچ اشکالی نداره شما انجامش بدین بعدم بچه خودتونو ببرین پارکی جایی که بهش خوش میگذره که از جدایی از دوستش ناراحت نشه‌.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بستگی داره بچه ک بچه منو میزنه کوچیکتر باشه یا بزرگتر 

اگ هم سن یا کوچیکتر باشن و از اقوام نزدیک دخالت نمیکنم اگ تو پارک باشه فقط ب اون بچه میگم زدن بده 

اگ بزگتر باشه و بفهمه دعواش میکنم

2738
به بچه ات یاد بده هر کس خواست بزنه محکم بگه(  تو اجازه نداری با دستات بهم آسیب بزنی ) اینکه بتو ...

عزیزم فک کنم  این واسه بچه های مودب جواب میده

یه سری بچه ها اونقدر وحشی هستن که تا بچه بخواد اینو بگه ده تا دیگه هم خورده 

تو پارک یه وقتایی بچه هایی رو میبینم که بچه ی منو میزنن میگم خدایا اینا زیر دست چه جور پدر مادری بزرگ‌شدن انقدر وحشین

من اینجور مواقع میگم دخترمم اونو بزنه که مساوی بشن دلش خنک بشه . بعدش میرم جداشون میکنم😂  همه ...

بله آموزش مستقیم خشونته اونم توسط مادر مهمترین مرجع تقلید و مدیر تربیتی بچه! بچه ای که خشن بار میاد اول از همه خودش اذیت میشه نه فقط حالا که تاا آخر عمر. بهش دفاع یاد بدین به جای حمله. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

بنظرم دفاع کردنو یادش بده

خودت که همیشه نمیتونی دخالت کنی...

چار روز دیگه بچت بزرگ میشه می‌ره کودکستان مهدکودک مدرسه اون موقع میخای چه کنی

یادش بده از خودش دفاع کنه

نکنه اونم بزنه هااااااا

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

اینکه تو چشماش نگاه کنی بگی زدن بده جواب نمیده! 

منم همین مشکل رو دارم.بچه جاریم دو سال از دخترم کوچیکتره اما سر هر چیزی میزش.اینقد خیرست که اگه منم چیزی بگم به منم حمله میکنه یا نگاش کنی شروع میکنه به جیغ و گریه،یه جوری که همه فکر میکنن حتما زدیش.خلاصه منم موندم چه کنم

عزیزم فک کنم  این واسه بچه های مودب جواب میده یه سری بچه ها اونقدر وحشی هستن که تا بچه بخواد ا ...

اره قبول دارم بعصی بچه ها خیلی ...  معلوم نیست چجوری تربیت شدن ولی حداقل ما میتونیم درست تربیتشونکنیم که بتونه از خودش لفظی دفاع کنه چون اون هم بخواد کتک بزنه که دیگه تربیت ما هم مشکل داره

2706