2733
2734
من ازحموم که میام یکم موهام خشک میشه میزنم روسزی میبندم تاموهام خشک بشه هربارم که موهامو شونه میکردم ...

من ي يار استفاده كردم ميچسبه ب موهام يني يايد بعدش برم بشورم شما ججوري نميشوري؟

من ي يار استفاده كردم ميچسبه ب موهام يني يايد بعدش برم بشورم شما ججوري نميشوري؟

شما خودتون ژلشو درست کردین یا خریدین؟

کاربرای جدید مجرم نیستن مگه خودتون ازاول پیشکسوت بودین 🤐وقتی کاربری سابقتو برنمیگردونن مجبوری دوباره عضوشی یانه؟!😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولش موهارو میسچبونه بعدکه خشک میشه یه شونه میزنی کامل اون حالت چسبندگی ازبین میره 

کاربرای جدید مجرم نیستن مگه خودتون ازاول پیشکسوت بودین 🤐وقتی کاربری سابقتو برنمیگردونن مجبوری دوباره عضوشی یانه؟!😒
2731

برج قمری و اینا چیه اخه؟اول ی ازمایش بده تا مشخص شه ک مشکل هورمونی یا تیروئیدی نداشته باشی تی اس اچ رو ببین...اگر هیچ مشکلی نداشتنین تو ازمایش برگه رو پیش متخصص پوست و مو ببرین و طبق اون براتون بیوتین و هیرتامین ممکنه تجویز کنه البته پزشک تشخیص میده ک ایا نیاز داری یانه بدون تجویز نخور...و اینکه سبوس برنج یا سویق تاثیر داره روغن رزماری برای ریشه محرکه...ماساژ سر هرشب ۵دقیقه....استفاده نکردن از اب گرم...از حوله استفاده نکردن...چنگ نزدن ب مو تو  حموم...شامپوی مناسب حتمااا...از لبنیات هم خیلی کم استفاده کن...موهاتو بباف و رنگش نکن در صورت تجویز پزشک میتونی از امپول هایی ک محرک رشد مو هستن استفاده کنی ک خیلی تاثیر داره...باز هم میگم اولویت ازمایش دادنه

خودم درس كردم رو موهام ك خشك ميشه سفيدك ميزنه و موهام ميچسبه بهم خشك ميشه

برای من اینجوری نشده تاحالا 🤔🤔شاید اشتباه درست میکنین🤔

اولش موهارو میسچبونه بعدکه خشک میشه یه شونه میزنی کامل اون حالت چسبندگی ازبین میره 

بهد ي چيزي اينو ذرس ميكنم مامانم دعوام ميكنه ميكه درس نكن و اخري كف تو فقط بازم از اين ذرس كن من ميدونم و با تو نميدونم چي كار كنم

2738
ميترسم شونه كنم بكنه موهامو

نهههه اول پایین موهاتو شونه کن که گره هاش باز شه بعد ازبالاشونه بزن

برج قمری و اینا چیه اخه؟اول ی ازمایش بده تا مشخص شه ک مشکل هورمونی یا تیروئیدی نداشته باشی تی اس اچ ...

😂😂😂همیشه توهرتاپیکی یکی باید بیاد ادعا کنه ازبقیه بیشترمیفهمه خانوم عزیز،اگه کامنتارو بادقت خونده باشین گفتم کانال ستاره شناسی گذاشته بودواسم کانالشم اسطرلابه،من ازخودم حرفی نزدم منبعشم گفتم   

بهد ي چيزي اينو ذرس ميكنم مامانم دعوام ميكنه ميكه درس نكن و اخري كف تو فقط بازم از اين ذرس كن من ميد ...

😂😂😂😂مامان منم میگه هربار یه چیزی پیدامیکنی میمالی به سروکله ات😂باید سریع ابکش کنی اون کفی که روش جمع میشه رو جداکن بندازبره شاید اونو استفاده میکنی سفیدک میزنه 🤔

😂😂😂همیشه توهرتاپیکی یکی باید بیاد ادعا کنه ازبقیه بیشترمیفهمه خانوم عزیز،اگه کامنتارو بادقت خونده ...

همیشه افرادی هستن ک خرافه رو بزرگ جلوه بدن دوست عزیز...مشکل رشد موی این خانوم طبیعی نیست و وقتی ک از اعتدال خارج میشه باید اول ازمایش رو اولویت قرار داد و جدی گرفت چون ممکنه نشانه مشکل داخلی باشه و اول ماه و اخرماه کوتاه کردن شاااید درست باشه اطلاعی ندارم ولی این ریسکو نباید انجام داد 

من ٢-٣ قاشق تخم كتان تو ٢ ليوان اب ميجوشونم ٢٠ ديقه شما؟

من اول یکونیم قاشقو میریزم توجوراب میشورم گردوخاکش بره،بعد دولیوان اب میریزم،زیرشو زیادمیکنم تابجوشه یکم حالت ژله ای پیداکنه بعدیکم که دونه هااومدن بالا زیرشو کم میکنم اینجوری کم کم بقیه دونه هام میادبالا و ژله سفت ترمیشه بعدش بلافاصله ابکش میکنم ومیریزم تو ظرف در دار،تویخچال باید نگهش داری یه هفته تاده روز

2706