2733
2734
عنوان

کیا تو هفته های 35 یا 36 زایمان کردن

99800 بازدید | 68 پست

اما آمپول بتا نزدن و نی نی هم مشکلی نداشته و سالم بدنیا اومده،،، بهم احتمال زایمان زودرس دادن خیلی میترسم، بیشتر از این میترسم که بخاطر دیابتم نمیتونن بهم آمپول تشکیل ریه رو بزنن 

عزیزم پسر من 35 هفته بدنیا اومد روزی که میخواستن عمل کنن چند ساعت قبل عمل برام بتا زدن.. پسرم که دنیا اومد 5 شب تو آن آی سی یو بود بخاطر ریه بعدش هم مرخص شد. 

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم پسر من 35 هفته بدنیا اومد روزی که میخواستن عمل کنن چند ساعت قبل عمل برام بتا زدن.. پسرم که دنی ...

خدا رو شکر،،، من فقط بخاطر دیابتم نمیتونن بهم آمپول بزنن خیلی میترسم البته تو هفته ی 27 شش تا آمپول بهم زدن که قندمو بالا برد ولی خب میگن الان اثرش پریده

2731

عزیزم بالای هفته ۳۴اکثر جنین ها مشکل ریه ندارن بعضیا دارن که دوسه روز میمونن ان ای سیو ولی بالای ۳۵لازم نمیشه ان ای سیو . دکتر من گفته بالای ۳۵توی بیمارستان بدون ان ای سیو اگه دردم گرفت برم پس خیالت راحت نی نی گلت میمونه

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 
خدا رو شکر،،، من فقط بخاطر دیابتم نمیتونن بهم آمپول بزنن خیلی میترسم البته تو هفته ی 27 شش تا آمپول ...

نه بابا کی گفته اثرش میپره مگه میشه ریه کامل بشه بعد دوباره  نرسیده باشه... من این یکی بارداریم هفته 32 شش تا بتا رو زدم که اگه بازم زودرس شد دیگه مشکلی پیش نیاد...نگران نباش عزیزم خدا بزرگه

قبل امپول بتا قند داشتین یا بتا قندتو بالا برد؟

نه قند داشتم دکترم فکر نمیکرد آمپول قندمو اینقدر بالا ببره، خدا رو شکر موقعی که آمپولو بهم زدن تو بیمارستان بخاطر قندم بستری بودم که سریع بهم رسیدگی کردن، ولی خب آب دور بچه ام بخاطر قندم خیلی زیاد شده

2738
نه بابا کی گفته اثرش میپره مگه میشه ریه کامل بشه بعد دوباره  نرسیده باشه... من این یکی بارداریم ...

نمیدونم بخدا اینجوری شنیدم،،، آخه به دکترم گفتم که بتا زدم تو 27 ولی گفت بچه بدنیا بیاد زنده نمیمونه البته این حرفو موقعی زد که تو 31 هفته بودم

سلام عزیزم خوبی

من زایمان زودرس داشتم خودت در جریان هستی 

آمپول بتا نزده بودم نینیم بدنیا اومد و اصلا خداروشکر هیچ مشکلی نداشت 

دستگاه هم نرفت 

اصصصلا نگران نباش فقط استراحت کن چیزهای مقوی بخور تا بچه فقط وزن بگیره 

نینی من نزدیک ۳ کیلو بود و قوی بود که دستگاه نرفت 

اگر هم بخوام بهت توصیه خوراکی کنم فقط خورشت آلو اسفناج رو پیشنهاد میدم البته من آلو نمیریختم 

اسفناج بهترین خوراکی بارداریه من اون اواخر هفته ای سه دفعه میخوردم 

بچم قوی و پر مو هم شد خداروشکر☺️ 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
نمیدونم بخدا اینجوری شنیدم،،، آخه به دکترم گفتم که بتا زدم تو 27 ولی گفت بچه بدنیا بیاد زنده نمیمونه ...

بچه بالای 35 هفته چیزیش نمیشه فقط احتمال داره چند روز بستری کنن ... همه چی هم دست خداست دختر خاله من بچش 33هفته دنیا اومد اصلا هم نزاشتنش تو دستگاه  توکل کن به خدا انشاله بچه گلتو به سلامت بغل میگیری.. برا منم دعا کن. 

سلام عزیزم خوبی من زایمان زودرس داشتم خودت در جریان هستی  آمپول بتا نزده بودم نینیم بدنیا اوم ...

بچه من 3300 بود پنج شب تو دستگاه بود فکر نمی‌کنم خیلی  به وزن ربط داشته باشه🙄🙄🙄خداحفظش کنه بچتو 🌷

بچه من 3300 بود پنج شب تو دستگاه بود فکر نمی‌کنم خیلی  به وزن ربط داشته باشه🙄🙄🙄خداحفظش کنه ب ...

چرا ربط داره به وزن 

وقتی بچه زود میاد برای بینایی سنجی و چند تا پارامتر دیگه میگن اگر وزنش بالای ۲ و یا ۲/۵ باشه مثلا بینایی سنجی نیازی نیست 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706