2737
2739

ناراحت نشو ازم

ولی براتون بالا بردن اعتماد به نفس رو‌ پیشنهاد میکنم!

مردها رو هم عادت ندید به توجه به این‌ مسائل پوچ!

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سه جلسه رفتم جلسه ایی ۹۰ تومن دیگه نرفتم ۸جلسه باید بری...صورتم که جواب نداد در اومد باز 

موی زایدو نگفتماا خشگلم..لیزر سفید کننده منظورم بود..صورتت احتمالا چون نازکه در اومده یا ممکنه از هورمونات باشه اونو ریششو پیدا کن

2731
موی زایدو نگفتماا خشگلم..لیزر سفید کننده منظورم بود..صورتت احتمالا چون نازکه در اومده یا ممکنه از هو ...

اها ..نمیدونم انجام ندادم..

به بعضی تاپیکام فقط باید گفت عجب🤔🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐🤔😐😐😐🤔😐😐🤔
ناراحت نشو ازم ولی براتون بالا بردن اعتماد به نفس رو‌ پیشنهاد میکنم! مردها رو هم عادت ندید به توجه ...

به مردا کاری ندارم ک عزیزم..ناراحت نشدم..ولی بد نیست آدم به خودش رسیدگی کنه و خودشو دوس داشته باشه..اعتماد به نفسم زمانی میره بالا ک از خودم رازی باشم😗😙😍

ناراحت نشو ازم ولی براتون بالا بردن اعتماد به نفس رو‌ پیشنهاد میکنم! مردها رو هم عادت ندید به توجه ...

پاکیزگی و نظافت و زیبایی زنه به مردهامربوط نمیشه ادم خودش لذت میبره از زیباییش

2738
پاکیزگی و نظافت و زیبایی زنه به مردهامربوط نمیشه ادم خودش لذت میبره از زیباییش

نظر شمام محترم

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
به مردا کاری ندارم ک عزیزم..ناراحت نشدم..ولی بد نیست آدم به خودش رسیدگی کنه و خودشو دوس داشته باشه.. ...

دورت بگردم. سلیقه ایه. شعار‌نمیدم. ولی واقعا بدن طبیعیمو خیلی دوس دارم و منحصر به فرد میدونم.  

حالا اون 3 جلسع جواب داد؟ من 1 جلسه فعلا رفتم باز دراومد نمیدونم دگ

اره خوب بود خواهرم ۸جلسشو رفت راضی بود..واسه سفیدی بکینیت من یکساله فقط دامن میپیوشم بدون شرت تو حموم سفید اب میزنم ..گلاب و سیب زمینی میزنم شده رنگ پوستم دیگه تیره نیست

دورت بگردم. سلیقه ایه. شعار‌نمیدم. ولی واقعا بدن طبیعیمو خیلی دوس دارم و منحصر به فرد میدونم.  

من ک نمیخام بدنمو تغیر بدم فقط قراره اون تغیری تو بدنم ب مرور زمان بوجود اومده رو به حالت اولش برگردونم😇😍در هر حال ممنون ک نظر دادی

2706