2733
2739
عنوان

۲۷ روز تا کنکور و بی حوصلگی😣😣😣

142 بازدید | 19 پست

۲۷ روز تا کنکورم مونده و حال درس خوندن اصلا ندارم. شما بگین چیکار کنم؟😣😣😣😣

توروخدا راهنمایی های خوب بدید

نه بدنم جون داره نه مغزم کار میکنه😣😣😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

به لحظه ای که جواب امتحانت میاد قبول شدی همه بهت میگن آفرین ایول ..خودت از خودت راضی ، به همه دوستات پز میدی قبول شدی فک کن،، به این که میری یه دانشگاه با آدمای جدید آشنا میشی ، کسی بهت گیر نمیده درس بخون 😅 تفریح میکنی با دوستای جدید 

به همه جنبه های خوبش فک کن سر ذوق بیای

اره میدونم ولی حتی حال حاضر شدنم ندارم که برم بیرون😖 دوست دارم ولی حالشو ندارم

خب مجبور کن خودتوو بگوو به خاطر انرژی برای کنکور این کارا باید انجام بدم تا بتونم بقیه تایم بخونم.

اگه شد برای نتیجه کنکور منم دعا کن. مرسی

الان سر ذوق اومدم☺ بیشتر بگو برم بشینم پای درسم

بذا یکم فکن کنم 😅

آها

کلی لباس جدید میخری که بری دانشگاه خیلی کیف میده بازار گردی خرید کیف و مانتو کفش 

اردو میرین ، انقد خوب انگار از بچه کوچولو بودن ادم در میاد ...دست جمعی با دوستات میری ساندویجی اونم ارزون و کثیف😂 کافی شاپ ، پارک میرین 

اگه خوابگاه هم بری که دیگه متحول میشی شب نشینی و مسخره بازی ،، 

دوران دانشجویی دوران که نه کسی بهت چیزی میگه نه غصه داری 

اگه دختر و پسر هم سرکلاس باشن منظورم اینه بعضی دانشگاه ها فقط دخترونس اما بیشتریا پسر و دختر 

کلا سر کلاس خنده میشه ..مسخره بازی پسرا ، کل کل با استاد ، ضایع شدن پسرا از خنده ادم غش میکنه ،

بشین حسابی بخون این ۲۷ روز که بعدش بخوری و بخوابی با خیال راحت 😁بعدم با افتخار و سر بلندی قبولیتو بگیری بپری دانشگاه

2706