2737
2734
عنوان

اخه این چرا کمیاب شده؟

125 بازدید | 11 پست

می خواستم روغن الوئه ورا واسه موهام درست کنم و همچنین روغن سیر واسه صورتم. لک هارو میبره

روغن بیس رو هم می خواستم روغن ویتامین ای فیروز باشه. باورتون نمیشهنه داروخانه ها نه سوپریا هیچا نداستن.

اخرش تو ی سوپری روغن الویه ورا فیروزو پیدا کردم گفتم روغن ویتامین ای ندارین گفت داشتم دیروز بردن. گفت این روغنو سهمیه بندی کردن. همه جا هم می گفتن دیگه خیلی کمیاب شده

اخه این روغن چرا؟؟؟ خیلی روغن خوبی هم بود ب نسبت قیمتش

حالا روغن الویه ورا رو شاید بتونم همون باشه ولی روغن سیر می خواستم ویتامین ای هم توش باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چطوری درست میونی؟ روشش رو میگی؟ واسه چه موهایی خوبه؟

الویه ورا واسه همه موها خوبه. موهارو ابرسانی هم می کنه واسه اینکه موخوره نگیری هم خوبه. چون به موها اب میرسونه. و موخوره واسه کم ابیه موهاس

روغن و ژل الویه ورا رو میگیری. تو مخلوط کن. دقت کنکه ترشحات زرد رنگ پوستشو نسابی چون اونا مضرن. دو روش داره یکی اینکه بعد اینکه از تو مخلوط کن دراوردی بریزی تو جوراب پارازین تمیز تا تیکه های الویه ورا جدا شه بچلونی و ی روش دیگه که کلا ب نظر من اثرش بیشتره اینه کبزاری یه جای تاریک بمونه. شبا هم که برقا خاموشه نور نمیرسه هر شب تکونش بدی. بعضیا بعد هفت روز تو جوراب میریزن. بعضیا تا 40 روز نگه میدارن. که قشنگ تمام خواصش بره تو روغن بعد از تو جوراب رد می کنی. روغن سیر هم همینطور. روغن سیر واسه از بین بردن جوش و لک خوبه

همه اینا رو از تو یوتیوب یاد گرفتم انواع کرما و تونرای خونگی

2738
الویه ورا واسه همه موها خوبه. موهارو ابرسانی هم می کنه واسه اینکه موخوره نگیری هم خوبه. چون به موها ...

حب الان روغن آلوئه ورا با دی رو واسه چی میخاستی؟

میگم اولش که گفتی روغن و ژل میخاستی برا طرز تهیه لش بگی منظورت از اینکه تو مخلوطکن بریزیم خود آلویه ورا بود؟

حب الان روغن آلوئه ورا با دی رو واسه چی میخاستی؟ میگم اولش که گفتی روغن و ژل میخاستی برا طرز تهیه ل ...

بله روغن و الویه ورا واسه روغن الوئه ورا. واسه مو ماساژ صورت. واسه اینا خوبه. و همینطور موندگاری ژلش بالا میره استفاده اش واسه مو راحت تر هم هست. روغن ویتامین ای واسه اینکه این ویتامین واسه موهم خوبه. خواستم که روغن پایه اش رو ویتامین ای بگیرم.پیدا نکردم