2737
2739
عنوان

کیا پسر بچه دو تا سه سال دارن؟؟؟

155 بازدید | 18 پست

تو خونه باهاش بازی میکنین ؟؟چه بازی هایی؟؟چن تا بازی بگین انجام بدم ..خواهشا کسایی که پسر دارن و یه بچه بیشتر ندارن بیستر نظر بدن ممنون از همگی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من دارم خیلیم پرجنب و جوشه ، با پدرش بیشتر فوتبال بازی میکنه همون توپ بازی منم باهاش نقاشی میکشم با هم ماشین بازی میکینم موتور بازی ، مثلا یه ماشین دست اون یه ماشین دست من، یه پتو میندازم رو پتو مسابقه میدیم، مداد رنگیاش میارم اسم رنگها یادش میدم ، خیلی چیزای دیگه

من زیادباهاش بازی نمیکنم فقط بازی کردن بااسباب بازی هاشویادمیدم بهش حوصله ام نمیگیره فقط هرده دقیقه ای یارقربون صدقه اش میرم وبوسش میکنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738

تازه میخواد بره ۳تو این مواقع براش ماشین بخر از اون کوچیکا و سعی کن بدویی دنبالش و یه جا قایم بشی بیاد پیدات بکنه کارتون های ماشین هست ادارات میاره بزن نکاه کنه باهاش حرف بزن بگو ماشین ها رو ببین چقدر قشنگه بزار باهات گرم صحبت بشه یا ببرش پارک 

تازه میخواد بره ۳تو این مواقع براش ماشین بخر از اون کوچیکا و سعی کن بدویی دنبالش و یه جا قایم بشی بی ...

آره دقیقا

‌پسر من عاشق ماشین هست اینقدر داره اگه همشو بفروشم یک پراید میتونم بخرم😂😂

..

پسر من دوسال و سه ماهشه

والا این سوال منم هست

بنظرم بازیا تکراری شدن واسش

اسباب بازی فکری خریدم باهم بازی میکنیم. نقاشی میکشیم با ماژیک و تخته. یا دفتر و مداد با این شابلون پلاستیکی ها

قایم موشک بازی میکنیم. گاهی هم گیر میده با گوشی بازی کنه😑

گاهی هم با تلویزیون اهنگ میزاریم با میکروفن اسباب بازیش میخونیم و میرقصیم

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
2706