2733
2739

عزیزم احتمالا آشپزخونه حالشو بد میکنه یا دکتر بهش گفته خودشو خسته نکنه شما بخاطر مادرشوهرت  وخونش کار میکنی نرفتی خونه جاریت که منتش سرش میزاری

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو هم کار نکن و زیاد نرو یا اگه میری وقتی برو که جاریت نباشه اون حامله اس کار نمیکنه البته توقعی هم ازش نیست ولی تو چرا باید جلوش خمو راست شی و خودتو سبک کنی من بودم نمیرفتم 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2728
اون حامله اس حالشم خوب باشه نباید کمک کنه باید استراحت کنه شما هم دوس نداری کمک نکن مگه مادر شوهرت ک ...

نه چهار ماه سقط کردم ازین ژست ها هم نگرفت به من میگفت اووووه حالا ی سقط کردی ها 

خب بارداره عزیزم منم باردار بودم هم مادرشوهرم هم خود جاریهام اجازه نمیدادن کاری کنم البته ما در حد سفره انداختن و جمع کردن و شستن ظرف کمک مادرشوهر میدیم چون دختر نداره ولی هر کدومشون باردار بشن خب نمیذاریم هیچ کاری کنن

من چهارماهه سقط کردم تا فهمید سقط کردم حامله شد

منم جاریم از دقتی فهمید حاملم رفته دوادرمون کنه واسه بچه به منم تبریک تگفت بچمم سقط شد بازم زنگ نزد الان دربدر میره پیش دکتر برابچه چسبندگی داره دوتا هم دختر داره دکتر بش گفته فایده نداره ولی مجاب نمیشه میگه بااااااید پسر بیارم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
عزیزم احتمالا آشپزخونه حالشو بد میکنه یا دکتر بهش گفته خودشو خسته نکنه شما بخاطر مادرشوهرت  وخو ...

2740

شما حساس شدی عزیزم .ولش کن خب کار نکنه . به شما اسیبی میرسه مگه .شماهم حامله شدی کار نکن جلو جاریت