2733
2739

سلام، خانما بنظرتون مژه هامو اکستنشن کنم یا از مژه مصنوعی های طبیعی استفاده کنم؟

واینک یکشنبه میخاد برام خاستگار بیاد،،شنبه اکستنشن کنم هیچ مشکلی نداره؟تت یکشنبه اکی ٌ شده؟ورم کبودی و ناهنجاری نداره؟

دلم شوهر خوب و نی نی میخاد؛یکبار جداشدم؛ تو رو خدا برام دعا کنید❤😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر برای یه شب میخوای مصنوعی بذار  اکستنشن مژه های خودتم میکنه

کلا دوست دارم مژه بلند البته طبیعی داشته باشم

2731
میتونی لیفت کنی خیلیم خوشگلت طبیعی البته موقت باید بری ترمیم

کسایی ک لیفت کردن تو خیابون یدم مژه تک تک شده و خیلی هم برگشته قشنگ نبود بنظرم

2738
در حد خیلی طبیعی میخام

اگر مژهای خودت خیلی کوتاه نیست لیفت کن هم مشکی میشه هم فر یه نمم بلند میشه و تقویت

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه
اگر مژهای خودت خیلی کوتاه نیست لیفت کن هم مشکی میشه هم فر یه نمم بلند میشه و تقویت

مزه هام کوتاه نبست اما نمونه لیفت تو مترو و خیابون زیاد دیذم تک تک و خ فر بود خوشم نیومد

کسایی ک لیفت کردن تو خیابون یدم مژه تک تک شده و خیلی هم برگشته قشنگ نبود بنظرم

بستگی به کار سالنش و موادش داره منم دیدم یکی خیلی داغون شده بود ولی مال مادر دوستم خیلی خوشگل و طبیعی بود بعد چندوقتم مشکلی نداشت‌

ای فراسوی تجسم در دلم جای داری
مزه هام کوتاه نبست اما نمونه لیفت تو مترو و خیابون زیاد دیذم تک تک و خ فر بود خوشم نیومد

دیگه داری عصبانیم میکنی😒😒😒😒

وقتی آدمای خوب زندگیمونو می پیچونیم  این پیچ زندگی خودمونه که هرز میشه

عزيزم اكستنشن مژه انجام بده كلاسيك خيلي هم طبيعيه دو روز قبل از خواستگاري انجام بده چون تا بيست و چهار ساعت اب نبايد بهشون بخوره واسه همين نميتوني  روز قبل از خواستگاري بزني اون موقعه نميتوني صورتتو بشوري😂 من هميشه مژه هام اكستنشنه خيلي هم عاليه 

2706