2733
2734
عنوان

چسبندگی مجرای ادرار پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 2526 بازدید | 48 پست

[QUOTE=96049936]اسم کرمش ان ان بود ،البته اسمش طولانیتر بود اما بری داروخونه بگی کرم ا‌ن ان میخوام میدن بهت  ۳ ...[/QUOTE]

بله گلم حتما دکتر میبرم اول.ای خدا این دیگه چه دردیه زبون بسته ها باید درد بکشن.خداروشکر پسرت خوب شده.دعا کنید پسرم عمل نخواد.😢😢😢

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
[QUOTE= 96049001 ]نفرولوژیست ببر  بهترین نفرولوژیست اطفال تهران  دکتر اتو کش  دکتر طا ...

منم تهران نیستم، رفت و امد میکنم، اتوکش یکی از بهترینهای ایرانه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم رو میبرم اتوکش عالیه

عالیه خدا خیرش بده 

دکتر کجباف زاده تو دو ماهگی برای پسرم گفت باید سریعا عمل بشه برای رفلاکس که دکتر اتوکش و اصفهانی گفتن به هیچ وجه نکن و بلاخره پسرم اسفند ماه خوب شد 

2728

[QUOTE=96050529]عالیه خدا خیرش بده  دکتر کجباف زاده تو دو ماهگی برای پسرم گفت باید سریعا عمل بشه برای رفلاکس ک ...[/QUOTE]

ممنون عزیزم از لطفت.نمیدونی چرا اینجوری میشن؟؟؟؟

عالیه خدا خیرش بده  دکتر کجباف زاده تو دو ماهگی برای پسرم گفت باید سریعا عمل بشه برای رفلاکس ک ...

اتفاقا به منم یه دکتر گفته بود عمل کن کلیه ش رو باید برداریم، اما شکر خدا اتوکش گفت لازم نیست، فقط باید تحت نظر باشه

من با چشم خودم دیدم هر کس هر کسی رو قضاوت کرد، با گذشت زمان بدتر از اون شد، اینو اینجا نوشتم یادم بمونه کسی رو سرزنش نکنم🤐
عالیه خدا خیرش بده  دکتر کجباف زاده تو دو ماهگی برای پسرم گفت باید سریعا عمل بشه برای رفلاکس ک ...

شماره دکتر اتوکش هم میشه لطف کنید🌺🌺

[QUOTE= 96050529 ]عالیه خدا خیرش بده  دکتر کجباف زاده تو دو ماهگی برای پسرم گفت باید سریعا عمل ...

من شنیدم از عوارض ختنه بده، اونی که ختنه کرده خوب کار نکرده ظاهرا

حال باز بری دکتر خودش بهت میگه

2740

[QUOTE=96051135]گذاشتم عزیزدلم الهی که هیچ وقت پسرت مشکلی نداشته باشه [/QUOTE]

یه دنیا ممنون عزیزم واسش دعاکنین نیاز به عمل نباشه.بچه ام خیلی کوچیکه واس بیهوشی.😢😢

عزيزانم اينجا از تجربه ام مينويسم ،شايد بعدا به درد كسي خورد.

من پسرمو بردم دكتر اورولوژ و مجراي تناسلي

دكتر همونجا تو مطب معاينه كرد و با نوك تب سنج جيوه اي مجرا رو باز كرد.مجراي ادرار پسرم يه مقدارش چسبندگي پيدا كرده بود و يه سوراخ ريز ازش مونده بود.دكتر گفت پوستش حساسه و از داخل ملتهب و زخمه .

خداروشكر نيازي به عمل نيست.

خانمها خيلي مواظب مجراي ادرار پسربچه ها تو سن ٣-٧ سال باشيد چون اين بيماري شايع هست و اگر متوجه نشيد خيلي سخت ميشه.

واسش پماد تريامسينولون نوشت كه بانوك تب سنج جيوه اي روزي دوبار ميزنم.

دكتر فرشيد عليزاده.

خدايا شكرت كه صداي من مادر دلشكسته را ميشنوي.

2706