2726
عنوان

چسبندگی مجرای ادرار پسر

2472 بازدید | 48 پست

سلام عزیزانم

شما راجع به چسبندگی مجرای ادراری پسر سه ساله چیزی میدونید؟امروز عصر یه دفعه متوجه شدم که نوک مجرای ادرارش یه مقدارش بسته شده و یه سوراخ ریز مونده.ازبس گریه کردم و متن راجع بهش خوندم داغون شدم.گفتم شاید کسی اطلاعی داشته باشه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم

یکهفته بود مدام به خودش دست میزد من فکرمیکردم داره شناخت پیدا میکنه اما یکدفعه در عرض یک روز یهو دیدم مجراش نصفه اش بسته شده؟کسی میدونه چه دکتری باید ببرم؟اورولوژی؟یا متخصص اطفال؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

[QUOTE=96048667]شوهر من تو بچگی این مشکلو داشته متوجه نشدن تا یکی از کلیه هاشو از دست داده😒[/QUOTE]

بله عزیزم میدونم عوارضش بده.چون باعث میشه ادرار کامل تخلیه نشه.داغونم😭😭

یکهفته بود مدام به خودش دست میزد من فکرمیکردم داره شناخت پیدا میکنه اما یکدفعه در عرض یک روز یهو دید ...

نفرولوژیست ببر 

بهترین نفرولوژیست اطفال تهران 

دکتر اتو کش 

دکتر طاهر اصفهانی

جراح اورولوژیست اطفال خوب 

مولاییان 

[QUOTE=96048805]عزیزم ببرش دکتر نفرولوژیست پسر من اینجوری بود یه کرم داد خوب شد [/QUOTE]

یعنی با کرم خوب میشه؟؟؟؟؟خدا از دهنت بشنوه کلی غصه خوردم آخه نوشته بود عمل و بیهوشی میخواد.ببخشید پسرتون زود خوب شد؟

[QUOTE=96049001]نفرولوژیست ببر  بهترین نفرولوژیست اطفال تهران  دکتر اتو کش  دکتر طاهر اصفهانی جرا ...[/QUOTE]

عزیزم من تهران نیستم ولی میگردم تو شهرمون پیدا میکنم.یه دنیا ممنون گلم🌹🌹

[QUOTE= 96048805 ]عزیزم ببرش دکتر نفرولوژیست پسر من اینجوری بود یه کرم داد خوب شد [/QUOTE] ...

اره عزیزم فکر کنم یک ۱۰ روز بیشتر طول نکشید 

اما چند وقت یکبار دوباره پیش میامد که باز کرم میزدیم دیگه کلا رفع شد 

ببین دکترها خیلی زود میگن عمل دکتر اصفهانی یا اتوکش ببر 

اصلا یه راست نبری جراح 

الان شمارهاشونو برات میذارم 

2706