2733
2734
عنوان

لباس مناسب پوشیدن

406 بازدید | 36 پست

من نمیدونم باهمسرم چیکارکنم بخداکلافه شدم ازاین‌وردوست داره به خودم برسم ازاین ورهم وقتی میرم لباس میخرم گیرای الکی میده چون من باخونواده ی شوهرم یه جازندگی میکنم بایدلباسای باحجاب بپوشم البته توخونه امون فقط پدرشوهرم که مذکره که اونم جداست خونه اش فقط گه گاهی یه سری میزنه واسه خاطراون من بایدازپوشیدن لباسایی که دلم میخوادمحروم بشم بخدالباسام بیحجاب نیستن یه بلوزاستین کوتاه باشلوارراحتی میپوشم که به اوناهم گیرمیده چیکارکنم خسته شدم دیگه

یه دست لباس پوشیده ی استین بلند وشلوار بلند بذار جلوی پدرشوهرت سریع بروبپوش وقتی اون رفت برو هرمدل که دوست داری بپوش تابچه ی بزرگ نداری این که دیگه غصه نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه دست لباس پوشیده ی استین بلند وشلوار بلند بذار جلوی پدرشوهرت سریع بروبپوش وقتی اون رفت برو هرمدل ک ...

باورت نمیش اگه‌بگم اجازه ی همین کاروهم نمیده بهم موندم چه کنم 

2731
2738
خب شوهر ها‌ حساس ان،باب میلش‌ بپوش اما من وقتی تنها خونه مامانم میره لباس های مورد علاقه ام رو اونجا ...

بدبختیم یکی یادوتانیست که من یه عمرحسرت خیلی چیزابه دلم مونده توخونه ی مادرم که همش تونیک بلندمیپوشیدم چون خونه امون باعموهام مشترک بود

باورت نمیش اگه‌بگم اجازه ی همین کاروهم نمیده بهم موندم چه کنم  

یعنی چی گونی که دیگه نمیتونی جلوی پدرشوهر بپوشی ☹️☹️میخوای مانتو و روسری جلوش بپوش ولت کنه شوهرت یا اصلا بروتواتاق خودتو بخواب بزن اون یمونه و پدرش من جلوی پدرشوهرم لباس پوشیده میپوشم شوهرم اصلا گیرنمیده خودم حساسم خجالت میکشم جلوش بازبپوشم بااینکه محرم هست اماتوخونه ی خودم شلوارک  تی شرت پیرهن کوتاه استین حلقه ای  تاپ شلوار بلند پیرهن استین بلند خلاصه همه مدل میپوشم  همسرمنم دوست داره شیک بپوشم امابیرون خونه مانتو روسری چادر وشلوارمیپوشم چه منزل پدر شوهرم چه برادرشوهرام خودم جلوی نامحرم رعایت میکنم همسرمم میدونه رعایت میکنم گیرنمیده

2706