2737
2734

دکتر عمومی رفتم گفت هر بار تهوع داری،زیاد نیست؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ک خیلی خوردم و بی تاثیر بود حتی اونم بالا میارم اگه در حد کمه هر موقعه تهوع داری بخور اما اگه مث ...

😭😭

خدایا مارو خوب کن،از اول هفته دو کیلو نیم کم کردم😥

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2731

بیست و پنج میلیگرم سه بار در روز

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۲/۹، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
من جدیدا روزی یه بار میخورم

من امروز دوبار خوردم

دیگه عق نمیزنم و یالا نمیارم، ولی همون حس تهوع و دارم

2738
فقط تهوع داری یا بالا میاری؟هفته چندی؟

هفته هشتم،بالا مساذم تقریبا هیچس نمیتونم بخورم حتی حرف هم نمیتونم بزنم.

من تمام گلوم زخم شده بالا ک میارم آخرش خونه

عزیزم😥

من امروز دوبار خوردم دیگه عق نمیزنم و یالا نمیارم، ولی همون حس تهوع و دارم

من بارداری قبلیم حتی قرص هم بالا میاوردم ...خب هیچ تأثیری نداشت... الآن این بارداریم یه کم بهترم.. مثلا امروز قرص خوردم ولی یه بار بیشتر بالا نیاوردم..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
من بارداری قبلیم حتی قرص هم بالا میاوردم ...خب هیچ تأثیری نداشت... الآن این بارداریم یه کم بهترم.. م ...

خداروشکر ایشالا بهتر بشیم هممون😑

هفته هشتم،بالا مساذم تقریبا هیچس نمیتونم بخورم حتی حرف هم نمیتونم بزنم.

خب دیگ مث منی،همه میگفتن سه ماه بشی خوب میشه امروز رفتم تو شیش ماه و خوب نشدم انقدر سروم و آمپول زدم ک پرستاره میگفت تو دیگ آبکش شدی با این حاملگیت،خدا کنه خوب بشی اکثرا ۳ ماهه اول خوب میشن

من تمام گلوم زخم شده بالا ک میارم آخرش خونه

جز تحمل چیکار میشه کرد..من باوجود یه بچه شیطون و لجباز و اعصاب خرد کن و خرابکار دارم این روزارو تحمل میکنم.. الآن از دست اذیتای پسرم سردرد گرفتم.. خیلی خستم.

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706