2733
2734
عنوان

زندگی بعد از طلاقتون چطور گذشت؟

1992 بازدید | 123 پست

سلام من کمتر از دوماه دیگه بعد از 7-8 سال جدا میشم راستش خوشحالم که جدا میشم چون خیلی سختی کشیدم(شکاک.اسارت.کتک حتی تو بارداری.عصبی و پرخاشگر حتی با مردم حین رانندگی یا دعوا با فروشندگان مغازه.و خیلی چیزای دیگه)با 60 ملیون میخوام زندگی جدیدمو شروع کنم و یه خونه حتی شده 30 متر اجاره کنم

برای شماهاییکه احیانا تجربه داشتید چظور گذشت؟و میگذره بیاین دردو دل کنیم

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوشبحالت من عاشق زندگی مستقلم

بچه ت پیش خودته؟چند سالشه؟

خانوادت ازت ایراد نمیگیرن بخوای جدا زندگی کنی

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

فعلا دوروزه طلاق گرفتم تا الان ک خوب بوده 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
من ۳ماهه جداشدم  خونه پدرم هستم

بعد از چند سال؟

چند سالته؟

بچه هم داری؟

با چقدر جدا شدی و تصمیمت چیه 

چطور کنار اومدی

خانم های عزیزیکه زندگی جدید رو استارت زدید من ۲۸ سالمه و یسال و نیمه جدا شدم اگه دوست داشتین بیاین اینستامrozita.d.71 
زندگی مشترک،  بیشتر مسئولیت با کی بود؟

دو سال اول بدک نبود بعدش دیگه کم کم اخلاق سگیش رو شد اول پای منو از بیرون رفتن حتی خونه پدر قط کرد بعد روم زور پیدا کرد و من همش حفظ ظاهر کردم.

چه مسعولیتی بابا

فعلا دوروزه طلاق گرفتم تا الان ک خوب بوده 😐

اخخخ خوش ب حالت😍😂

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌
خوشبحالت تا دوماه دیگه آزاد میشی❤حتما یه جشن کوچیک  بگیر

با بدبختی خیلی از حقم و بخشیدم

خیلی ناراحت کنندست که زن بیچاره حرفش بخر نداره و اول و آخر حرف مرده چه تو زندگی چه تو دادگاه

😐😐😐😐😐

چیه 😐

خب خدا بهم رحم کرد تازه جشنم گرفتیم 🙄

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706