2737
2734

یکی از اقوام شوهرم حدود شصت سالشه زن و بچه بزرگ هم داره وضع مالیشم توپه. کارش یکجور خیریه هست، به اسم کمک کردن به دخترای بی سرپرست درخواستای دیگه هم ازشون میکنه. ولی دختر خودشو لای پر قو نگهداری میکنه!!. اینکه دخترای بی سرپرست از سر اجبار اینکارو میکنن یا مقصرن کاری ندارم راجب اون بحث نمیکنم (قطعا مقصرن!)

اما بحثم سو استفاده و شرافت اون آقاس. به نظرتون ظالم همیشه سالمه؟ اینکه دختر خودشو لای پر قو نگه میداره ولی بچه های دیگه چون پول ندارن یا درمانده هستن به اسم کمک لایق این برخورد میدونه. خیلی فکرمو مشغول کرده... آیا زمین گرده و هرکار کنی بهت برمیگرده؟ این هر روز داره پولدارتر میشه زندگیشم موفق تر... اگر تجربه ای دارین بنویسین

تعداد رای : 19
نظرسنجی
به هرکی بدی کنی به خودت بر میگرده
14
73%
ظالم همیشه سالمه
5
26%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی داره به خواست خدا 

ازطرفی بستگی داره چ کار بدی باشع دنیا داره رو دور طبیعی براساس قدر و قانون خدا میگذره اینکه کی بدی کارشو می بینه بستگی داره شرایط بصورت طبیعی چطور طی میشه تا عاقبت کارش کِی ب خودش برگرده ... امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم😂

2728

خدانکنه سرناموسش بیادخداسرهیچکس نیاره ولی حتمابالاخره ازیک جای خودش درمیادمن ساکن مشهدم مسئول یکی ازخیریه های خیلی معروف مشهدرومیشناسم که فقط به خانمای مطلقه کمک میکنه ودرکنارش بهشون پیشنهاد هم میده ۱۵سال هم هست که این کارشه ولی ازمن سالمتره هیچ مرگش هم نیست

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی
2738

عزیزم ظالم سالمه. شک نکن. پدر شوهر من چندین و چندساله همه را عذاب داده جوری که اگه الان پول و مقام نداشت کسی محلش نمیداد ولی هر روز خوشبخت تر و موفق تر میشه و بچه هاشم یکی از اون یکی خوشبخت تر. و خیلیای دیگه که دیدم و شنیدم که سرشون نیومده