2737
2734
عنوان

کمک مالی خانواده

163 بازدید | 16 پست

خانما من هشت ساله ازدواج کردم شوهرم کارمند قبلا میشد بگی خوبه ولی الان دیگه خودتون میدونید الحمدلله زندگیمون میگذره خونه پدرشوهرم میشینیم ماشین داریم یه خونه هم اوایل زندگی خریدیم تو یه منطقه معمولی برای خرید اون خونه پدرم برامون وام گرفت کمی هم خودمون وپدرشوهرم گذاشتیم خریدیم پدرم همیشه برنجمونو میخرید پارسال که گرون شد من نذاشتم بخره یا مادرم اوایل ترشی وسبزی اینا درست میکرد پولشو نمیدادم ولی الان تا جاییکه قبول کنه میدم اینم بگم همه این کمکارو خودشون میکردن ما احتیاجی نداشتیم زندگیمون میچرخید میگفتیم نکنید میگفتن بچمونید دوس داریم

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

ادامه؟؟؟

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا امروز صحبت میکریم یکی دوبارم قبلا شده بود مثلا بابام دوتا زمین داره شمال حالا اونجوری هم قیمت ندارن تو گرونی ها یکم قیمت پیدا کردن من یه خواهر مجرد دارم مامان گفت به شوخی اون زمینا یکی مال تو یکی برای خواهرت بابام سریع میگه نه به تو به اندازه کافی دادیم بسته اصلا من تو فکر این چیزا نیستم واقعا اعصابم خورد میشه

2731

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

یا میگفت شما تو این زمونه دیگه ادمای ضعیفی محسوب میشید واقعا حالم بد شد خوب من چیکارکنم خداروشکر داریم زندگی میکنیم خدا بزرگه اخه بابای ادم باید اینجوری تو دل ادمو خالی کنه

حالا امروز صحبت میکریم یکی دوبارم قبلا شده بود مثلا بابام دوتا زمین داره شمال حالا اونجوری هم قیمت ن ...

منم به این مسائل فکرنمیکنم ولی اگه اینجوری بگن ناراحت میشم بااینکه انتظاری ندارم.دادن دستشون دردنکنه ندادنم دستشون دردنکنه ولی حرفشون ناراحت کنندست منم بودم دلم میشکست.دیگه هرکسی یه جوره نمیشه بگیم فلان حرفونزن فلان خرفو بزن

دردم از یار است و درمان نیز هم
2738
یا میگفت شما تو این زمونه دیگه ادمای ضعیفی محسوب میشید واقعا حالم بد شد خوب من چیکارکنم خداروشکر دار ...

یعنی باباتون فک کرده ارزش یه تیکه زمین و چند کیسه برنج باهم برابره ..واقعا بد زمونه ای شده بعضی وقتل منم فک میکنم خوانوادم دوس ندارن من با شوهرم میسازم و سرم تو کار خودمه🙄

خدایا من از تو راضی ام تو هم نادیده بگیر .
یا میگفت شما تو این زمونه دیگه ادمای ضعیفی محسوب میشید واقعا حالم بد شد خوب من چیکارکنم خداروشکر دار ...

ماهم یه شغله ایم.معلمه همسرم.وضعمون بدنیست خونه رو  ارث پدری شوهرم بهش دادن وماشینو حقوقمونوداریم. احساس میکنم پدرومادرم حس میکنن هیچ نداریم.بروم نمیارن ولی اینو ازرفتارشون متوجه میشم بخصوص که شوهرخواهرم شرکت نفتیه و خودخواهرمم پزشک.نسبت به اونا ماهیچیم😅

دردم از یار است و درمان نیز هم

فک میکنه من دنبال پولشم درصورتی که اگه اینجوری بود میگفتم شما فقط به من یه وام دادی قسطشو خودم دادم ولی به خواهرم میخوای خونه اماده بدی ولی بخدا بخاطر این حرفاش بعد ۱۰۰سال اگه چیزی بهم بده همرو میدم خیریه

باباته دیگه شوخی میکنه.مطمعنا منظوری نداره

اخه بخدا من دختر قانعیم بابام میتونست برام بهترین جهاز رو بخره ولی من همش گفتم کمتر بخریم ارزونتر بخریم الان بیشتر وسایلامو مبل وفرش اینارو عوض کردم ولی میگفتم بابام تو زحمت نیفته یا این وامم خودش گفت ادارمون میده میخواید بگیریم ماهم گرفتیم 

[QUOTE=96008696]ماهم یه شغله ایم.معلمه همسرم.وضعمون بدنیست خونه رو  ارث پدری شوهرم بهش دادن وماشینو حقوقمونودار ...[/QUOTEنه من نه شوهرم اصلا تو این فاز از کسی پول بگیریم نیستیم بابام خودش هر چند وقت یبار هی پیش میکشه این حرفارو

2706