2737
2739
عنوان

احساس میکنم اضافیم

920 بازدید | 38 پست

سلام 

من تو عقدم شوهرمم الان با ما زندگی میکنه چون اینجا به محل کارش نزدیکه و خونه خودشون دوره

کل هفته رو مننظر جمعه میمونم که باهم بریم بیرون بچرخیم اما دیشب گفت میخواد بره خونشون اصلا حتی به من نمیگه بیا احساس میکنم هم واسه خانوادم هم شوهرم اضافیم

خانوادمم که انگار نه انگار خواهرام با همن همیشه

مادرمم که با دوستاشه،اصلا انگار من نیستم کلا

خسته شدم دیگه،چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تجربه کردم و پی بردم ک تنها راهش اینه ک اول رو خودت کار کنی ارزشت پیش خودت بره بالا ی برنامه بریزی سطحت رو ببری بالا از اون ورم هیشکی رو بیش از حد تحویل نگیری و از بالا نگاشون کنی اون موقع هست ک واست سرو دست میشکنن تصمینی هس و امتحان شده

2738
عزیزم تجربه کردم و پی بردم ک تنها راهش اینه ک اول رو خودت کار کنی ارزشت پیش خودت بره بالا ی برنامه ب ...

میتونم خیلی راحت الان خیلی برنامه ها بریزم ولی چون قراره عروسی و شوهرم بگیره مراعاتشو میکنم که پول پس انداز کنه اما انگار نباید دل سوزوند

میتونم خیلی راحت الان خیلی برنامه ها بریزم ولی چون قراره عروسی و شوهرم بگیره مراعاتشو میکنم که پول پ ...

زنی ک خرج نداره ارج نداره دلت نسوزه ک هیشکی دل نمیسوزونه کار خودتو بکن 

یعنی چی خواهرام همیشه با همن؟  بچه سر راهی که نیستی  تو هم خواهرشونی خب برو باهاشون !&nb ...

خواهر بزرگم ازدواج کرده خونه خودشه خواهر کوچیکمم اکثر اوقات زنگ میزنه که بره پیشش،کلا رابطشون با من و همسرم خوب نیس،نمیدونم شاید چون شوهرم و با شوهر خواهرم مقایسه میکنن

شوهر من ادم اروم و کم صحبتیه ولی شوهر خواهرم ادم گرم و چرب زبونیه

2706