2733
2739
عنوان

خانومها باردار بياين

310 بازدید | 56 پست

من به بوي سينك حساسيت گرفتم سه لايه روسري ميبندم جلو دهنم برم ظرف بشورم بازم بو ميشنوم حالم بد ميشه! مدام سنيك رو به هر بدبختي شده ميشورم كه بود نده اما فايده نداره

به بوي ريكا و مايع دستشويي و همه چي حساسيت دارم عوق ميزنم از اون طرفم ميبينم خونه تميز نيست بازم حالم بد ميشه

الانم دلم گرفته بود گفتم بيام باهم حرف بزنيم ببينم شماها چطوري مديريت ميكنين شرايط رو ؟ 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من فقط سه ماه اول اینجور بودم البته کم که درست شد

من حالت تهوعم شكر خدا بهتر شده اما حساسيتم به بوها شديدترم شده 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘

شاید باورت نشه ولی من ی قوری داشتم نگاش میکردم بالا میاوردم اصلا ام کثیف نبود نو نو بود

انداختمش توی سطل راحت شدم😌

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
2738
چاره ای نیس ،باید تحمل کنی....بگو شوهرت بشوره

اون ميزاره جمع شه دو روز بعد بشوره ، هوا كه گرم شده سريع بو ميگيره ظرفها اوضاع قمر در عقرب ميشه ديگه بوي سينك يه طرف بوي ظرفها يه طرف 😅

ظرفا رو بده شوهرت بشوره.من که کلا پای سینک نرفتم دیگه.

ميشوره اما دو روز يه بار همه ظرفها جمع شه بعد 😶

من سه ماه اول اصلا نرفتم پای سینک فقط ماشین ظرفشویی

منم ميچينم ماشين اما بعدا خالي كردن ماشين هي بايد دولا راست شم برام سختتره 🙈 تازه بوي قرص هاي ماشين كه ديگه بدتر از همه حالمو خراب ميكنه 

بدجور گير افتادم 😅

یکی کمکت کنه خواهری مادری همسری .. کارگری اینا همه راه حل داره

اي خوااااهر كمك كجا بود شوهرم كه سركاره صبح تا شب بنده خدا اگه باشه كمك ميكنه 

مامانمم خودش مريضه پا درد داره 

خواهرامم كه حالي از نميپرسن 🤷‍♀️

حالا سپردم به اطرافيان يه كارگر مورد اعتماد برام پيدا كنن اما اونم كه هر روز نميشه بياد ظرف بشوره

ميوفته ده روز يبار

2706