2737
2734
گلم اصلا‌ناامید نباش  من دخترهمسایمون بعد ۸سال باردار شد اون بچش کوجولو بود بازم یکی‌اورد الا ...

مساله مدت اقدامم نیست.سنم هست

37 سالمه کم کم 

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
مساله مدت اقدامم نیست.سنم هست 37 سالمه کم کم 

اصلااااا نگران نبااشششش

خالم فک کنم‌ی چهل خورده ای سنشه  حامله شده 😍😍الات میگین‌گ‌ ن دورغ ولی بخدا الان هفت ماهشه شهریور زایمان میکنه اصلاااا هممون تو شوک بودیم😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلااااا نگران نبااشششش خالم فک کنم‌ی چهل خورده ای سنشه  حامله شده 😍😍الات میگین‌گ‌ ن دورغ ول ...

عزیزم😍حالا من خاله شوهرم 50 سالگی زایمان کرد.ولی اونا بدنشون خیلی قویه.خیلی دیر یائسه میشن.

من تنبلی تخمدان دارم.به هر حال مرسی از دلداریت عزیزم😘

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت
من که هنوز لایقش نشدم

ناراحت نباش گلم.منم نشدم ولی خدا هر چی واسه مادرا اون دنیا در نظر گرفته واسه ما منتظرام میخاد مطمیییینننممم اینجوریه . درسته  مادری درد زایمانو تحمل میکنه  ماها هم هربار که بچمون سقط میشه هربار که تو سیکل ایوی اف میریم با اون همه استرس  که ایا بشه ایا نشه ما  هم مادریم مادر دلشکسته ای که سالهاست منتظر اومدن بچست  وبیشتر از ۹ ماه سختی کشیده .من تو این سالها حس میکنم خدا بیشتر از گزشته ها مواظبم بوده . مامانای گل واسه همه ما منتظرا دعا کنید .😘😘😘

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
ناراحت نباش گلم.منم نشدم ولی خدا هر چی واسه مادرا اون دنیا در نظر گرفته واسه ما منتظرام میخاد مطمییی ...

الهههی باور کن خدا ی زمان خوب برا شما درنظررگرفته

دوستم‌منم سقط کردم درکت میکنم

ولی باور کت ی روز ی حامله میشی ک‌اصلا تو خیالش هم‌نبودی

🔹دختر دار که شدم،

تمام دنیا رو از وجودش با خبر میکنم

🔹هیچ وقت به هیچکس اجازه نمیدم که بگه

ایشالا بچه دومت پسر باشه

🔹دختر دار که شدم

بهش میگم همیشه بخند

اون قدر عمیق و اون قدر بلند

که حتی لنز دوربین هم به خنده هات حسادت کنه

🔹بهش یاد میدم رو پای خودش وایسه

هیچ وقت واسه رسیدن به خواسته هاش از واژه ی "شوهر" استفاده نمیکنم

بهش یاد میدم  وقت دلش لرزید واسه مردونگی های یه مرد

واسه صدای کلفت و غرور مردونه و غیرتی که خرج دخترکم میشه

اون موقع وقت ازدواجشه

نه وقتی که بخواد مجردی بره مسافرت،

نه وقتی که بخواد بلند بخنده

نه وقتی که بخواد شاد باشه

🔹دختردار که شدم هیچ وقت از ترس اجتماع و بخاطر امنیت خودش

تو قفس بزرگش نمی‌کنم

بلکه بهش آزادی و پرواز رو یاد میدم

دختردار که شدم

بهش میفهمونم زندگی با یه عالمه حسرت فاجعه است

🔺روزت مبارک دخترک شاد رویاهای من💙💜❤️🧡

تو انسان باش! نمیخواهد مسلمان باشی! با خدایت هر روز حرف بزن...شکر گزار باش با زبان خودت...خدا میفهمد حرفهایت را...نترس خدا بد نیست...حق کسی را نخور...دلی رانشکن...غمگینی را شاد کن...مریضی را مداوا کن...تو به اندازه ی توانت خوب باش و خوبی کن! بخدا خدا همینجاست...                                     در دل تو در افکارت! نه در دینت...نه در مذهبت...نه در نمازت.............
🔹دختر دار که شدم، تمام دنیا رو از وجودش با خبر میکنم 🔹هیچ وقت به هیچکس اجازه نمیدم که بگه ای ...

وای چ متن قشنگی 

الان دنیا  و زمونه خیلی بد شده

ادم‌نمیتونه‌حتی ب اطرافیان هم اعتماد کنه

2738