2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

انشالله به حق این روز عزیز همتون نی نی دار بشین. از حضرت معصومه(س) بخواین خیلی حاجت میدن🌹🌹

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭
2714
تاپیک قبلیم  خیلی خستم دلم میخاد بخوابم و بیدار نشم از خستگی

عزیزم ناراحت نباش بزار بزرگتر بشه انقد شیرین بشه نا شکری نکن همه بچها همینن انقد لذت داره که من بازم زود باردار شدم اولیم دوسالش نشده اینایی که باردارمم دوقلون

خدایا بچهامو به خودت سپردم
عزیزم ناراحت نباش بزار بزرگتر بشه انقد شیرین بشه نا شکری نکن همه بچها همینن انقد لذت داره که من بازم ...

ناشکری نیست گلم اما خب خودت مادری میدونی بعضی وقتا ادم کم میاره بلاخره یه جاهایی ماهم خسته میشیم 

😒
2706