2737
2734
عنوان

دامغانیا خوبید؟؟؟؟؟

182 بازدید | 18 پست

چند دقیقه پیش دو تا زلزله 4 ریشتری اومده دامغان الان شبکه خبر زیر نویس کرد دامغانی هست اینجا ؟ خوبید؟

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم شما دامغانی هستی؟

نه عزیزم من خوزستانم تو اخبار شنیدم زلزله اومده 

سه روز عزای عمومی بمناسبت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی اعلام شد لطفا با خوندن این امضا برای شادی روحشون صلوات بفرستید
شاید از من خوشت اومد و با هم ازدواج کردیم

عجباا 

2738
اول اشنا بشیم .اگر همدیگر رو برای زندگی یکدیگر مناسب دیدم در مورد زندگی و اینده حرف میزنیم من خودم ...

😐😐😐

میدونم دلت ازدواج نمیخواد با هم مثل دو تا دوست معمولی میشیم و ذره ذره با هم اشنا میشیم و بهم کمک می ...

خب وقتی میدونی من دلم ازدواج نمیخواد و تاپیکامو نظراتمو خوندی چررا در خواست دوستی  میفرستی؟؟جرا اصرار به آشنایی داری؟ چرا فک میکنی اینجا مکان درستیه؟؟ برو با یکی ک همشهریته و قصد ازدواج داره آشنا بشو وقتتم اینجا هدر نده تهش هیچی نیست

خب وقتی میدونی من دلم ازدواج نمیخواد و تاپیکامو نظراتمو خوندی چررا در خواست دوستی  میفرستی؟؟جرا ...

من اینجا بیشتر در مورد زندگی ها میخونم و دیدم رو به زن خیلی عوض کرده 

حالا شانس زده و شمارو اینجا دیدم .با هم بیرون فقط یک جلسه قرار میزاریم و اگر باب میل هم بودیم .با هم ادامه میدیم.

خب شما مجردی .منم مجردم کسی رو ندارم.

خب چه ایرادی داره که با هم باشیم

من ادم خانواده دار و ادم تحصیل کرده ای هستم و 14 ساله کار میکنم .ادم با شخصیتی هستم .محل کار برای خودم شخصیتی دارم و اگر اینجا درخواست دوستی دادم .مبنا بر این نیست که ادم درستی نباشم

من اینجا بیشتر در مورد زندگی ها میخونم و دیدم رو به زن خیلی عوض کرده  حالا شانس زده و شمارو ای ...

منم نگفتم که بلانسبت ادم درستی نیستی کفتم میدونی من قصد ازدواج و دوستی ندارم ولی با وجود اینکه میدونی باز  حرف خودتو میزنی

2706