2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان تو چله صلواتم میشه چله ی دیگه ام بگیرم همزمان؟

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2728
2738

اوکی شدبه منم بگید

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
توی نی نی سایت ک همه دارن غیبت میکنن

بله دقیقا خانمهایی که اینجا غیبت میکنند در دنیای واقعی هم غیبت میکنن مسلما جانم

خود بنده هم مستثنا نیستم 

خواهر من حجاب تو درست کن!😁😁😁

عششششق یعنی وقتی که.....بیقرارت مییییشم💖💖

⭕️ بهترین زمان چلّه‌گیری

🔸در بین مردم، سنتی به نام اربعین یا همان چله‌ گرفتن وجود دارد. افراد 40 روز، خود را متعهد به انجام اعمالی خاص می‌کنند و هر کدام به نیتی چله می‌گیرند.

🔸یکی از بهترین زمان‌های چلّه‌گیری که از طرف علما نیز سفارش و تاکید شده است، از اول ذیقعده تا دهم ذیحجه (13 تیر الی 21 مرداد امسال) است که به "اربعین موسیِ کلیم" مشهور است

2706