2737
2739
عنوان

دختر 9سالم خیلی....

295 بازدید | 25 پست

دختر 9سالم خیلی خیلی وابسته من هست اصلا نمیزاره تنها جایی برم حتی میام سرکار مجبورم بیارمش هرکاری میکنم خونه نمیمونه جدا نمیخابه هنوزم پیش ما میخابه تورو خدا کمک کنین خیلی بده اینجوری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نياز ب كار تخصصي داره بايد ببري كلينيك روانشناسي اونجا بهت راهكار بدن مرحله ب مرحله مشكلش حل بشه

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

از 3 سالگی باید جای خوابش رو جدا میکردی

چقدر دیر به فکر افتادی

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
یعنی تا این حد؟

وا 

خب اره ديگه اين كارايي ك ميكنه برا سن مهدكودك تا اول دبستان هست

اونا با راهكاراي مطمئن بهت كمك ميكنن

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
اونقدری هم وابسته نبوده  بیشتر وقتا خونه مامانم میزاشتمش میرفتم جایی وقتی کوچیک بود از وق ...

خب مشكل اصليش چي هست؟ 

شايد ي چيز ديگه اي هست اونو بايد پيدا كرد!

2706