2733
2734
عنوان

27سالگی سن خوبیه برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 52 پست
اخلاق داره و مودبه- معتاد نیس-ادمیه که میتونه پول زندگیتون رو دربیاره ازدواج کن- بنظرم برا دختر دیگه ...

چرا تفكراتتون اينجوريه! ٣٠ اخر سن ازدواجه! أطراف من ٣٠ تازه به ازدواج فك ميكنن... لابد ٥٠ هم سن مردنه! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودش وقتی از لحاظ مالی اوکیه چیکار خانوادش داری خودش قراره بگردونه زندگیو ن خانوادش که

بعدم کی گفته تو تهران سن ازدواج بالاتره😁والا ما هرکی میبینیم زیر ۲۵ رفتن مگه دهه ۶۰😁اصن ب این چیزا نگاه نکن زندگی خیلی مهم تر از این حرفاس 

امیدوارم تصمیم درستی بگیری♥️

فقط تا میتونی باهاش برو بیا ک بشناسیش خوب

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
2731
کل داراییامون بااونا قابل مقایسه نیس و اختلاف طبقاتی داریم من بابام بسازبفروشه اون پدرش نگهبانه شرکت

خب خيلي اختلاف دارين

بايد رفت و امد داشته باشي تا بفهمي ك تو مشكلي داري يا نه

مثلا ميتوني جايي خانوادش رو معرفي كني ب فاميل خودت؟ مراسمي دعوت كني يا ميخاي ازشون فرار كني!

اگه ظواهر برات اهميت داره

وگرنه ك اخلاق و شخصيت و انسانيت هيچ ارتباطي ب ميزان پول تو حساب و دارايي نداره

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
کل داراییامون بااونا قابل مقایسه نیس و اختلاف طبقاتی داریم من بابام بسازبفروشه اون پدرش نگهبانه شرکت

اگه به حرف اطرافیان اهمیت میدین که بگن رفتن با کمتر از خودشون وصلت کردن بعدا براتون مشکل ساز میشه. 

اما اگه فقط پسر و خصوصیاتش مهمه و به حرف دیگران کار ندارین روش جدی فکر کنین 

99/8/30 ساعت 3 بعد از ظهر شد لحظه تحویل عمرم ❤️__\/\/\/__\/\/\/\/___\/\/\/\/\/\/❤️ضربان قلبم با قلبت هماهنگه ب مثل تو😚اونی که اومده تو این سایت مشکلشو مطرح کنه، مشاور برو نیس، بیخودی نگین برو مشاوره بدم میاد از آدمای خشکه مقدس

بعد یچیزی هم که هست بعد ها ممکنه به خانواده کمک مالی کنه. باهاش در این مورد هم صحبت کن که به پدر و مادر و خواهر مجرد اشکال ندارن ولی دیگه به داماد و زنداداش و اینا نباید پول خرج کنی.

مثلاً شوهر آشغال من نشه که برای جاری عنترم گوشی خرید. واقعا قابل تحمل نیست.

2740
درسته سن ازدواج رفته بالا  ولی دوران طلایی ازدواج دختر ۱۸ تا ۲۴ هست  ۲۴ تا ۲۸ هم برای ته ...

عزيزم اين امارا رو از كجا اوردي

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

بعد مییان اینجا از این میگن که پسرا الان فقط دنبال پول خانواده دختر هستن و این چیزا جواب های هوی است

شما که اینطور با بچه مردم برخورد میکنین فردا روز خواستگار آمد بخاطر ظاهر و چهرو پول پسند نکرد یا گفت این خانوم سنش ۲۸ سالشه نمی‌خوام می م یه ۲۰ ساله میگیرم حق اعتراض ندارین 

من شرایطم برعکس شما بود شوهرم هیچی نداشت ولی خانوادش آدمای خوبی بودن نه اینکه پولدار ولی تو شروع زندگی خیلی کمکون کردن الان هم خدارو شکر وضعمون خوب شده رو به پیشرفت هم هستیم شوهر مالی خودش ضعیف بود ولی سالم کاری با خدا خانواده دار مودب بود و مشخص بود ده سال دیگه برای خودش یه کاره ای میشه ازدواج کردیم باهم پیشرفت کردیم الان از خیلی های که همون اول خونه ماشین داشتن جلوتریم یه زمین برای کارگاهمون گرفتیم قد خونه و ماشین اونا ارزش داره 

دروغ چرا نداری نکشیدیم خانواده هامون حمایت کردن ولی دونفری قد چند نفر زحمت کشیدیم و ۷۰ درصد بار باز رو دوش خودمون بودش حتی همون اول زندگی شوهرم دوسم داره منم دوست دارم آدم متعهدیه به خونه و خانوادش تلاش می‌کنه دوست داره منم پیشرفت منم خوبه دیگه 

شما تنها معیار که نمیخوره وضع مالی خانوادشه که برات ۴۰ درصد ارزش داره نظرم اینه دیدن رو عوض کنی 

امید وارم از اینکه رک گفتم زیاد ناراحت نشین

چرا تفكراتتون اينجوريه! ٣٠ اخر سن ازدواجه! أطراف من ٣٠ تازه به ازدواج فك ميكنن... لابد ٥٠ هم سن مردن ...

یه حقیقته حالا شما بگو نه تو همین سایت ببین چقدر دخترای این سن استرس ازدواج نکردن و خواستگار نداشتن دارن

پسر مناسب دختر سی ساله میانگین ۳۵ سالش باشه دور بر من پسری که بدرد بخوره و ۳۵ مجرد باشه نیست

چرا تفكراتتون اينجوريه! ٣٠ اخر سن ازدواجه! أطراف من ٣٠ تازه به ازدواج فك ميكنن... لابد ٥٠ هم سن مردن ...

هرچیزی دورانی داره-چون اطراف شما همچین تفکری دارن ینی حرف اونا درسته؟

دورانی رو دوتایی میگذرونی-دورانی رو در حال اقدام به بارداری هستی-دورانی وارد پروسه بچه داری-اینا خودش 10 سال زمان میخوان-پس الکی یه چیزی نپرونین-هرچقدرم دختره مستقل و پولدار باشه تا یه سنی بهترین سنه ازدواجشه-

منظورم دخترایی که شرایط ازدواج خوب رو دارن و دست دست میکنن

من یه دوستی داشتم نخبه دانشگاهی  بود و دوتا ارشد ریاضی داشت-رشتش یادم رفته-دنبال دکتر و اینا بود-بعد که سنش رسید نزدیک سی سال میگفت ارشد هم بیاد قبول میکنم با اینکه قبلا براش خاستگار ارشد خوب اومده بود-الان 37 سالشه و به اجبار با یه دیپلمه ازدواج کرده

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹
ببین یچیزی رو جدی  میگم فقط شرط بذار خانواده شوهر اصلا تو زندگیتون دخالت نکنند.  جدی میگم ...

با احترام من مخالفم چون همین اول کاری خونواده رو مقابل پسره میذاری و این خیلی بده  خونوادش میگن دختره میگه بابا مامانتو بنداز دور کمتر پسری قبول میکنه این شرطو

2706