2726
عنوان

27سالگی سن خوبیه برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1292 بازدید | 52 پست
عزيزم اين امارا رو از كجا اوردي

از کارشناس ها شنیدم 

و جاهای مختلف خوندم 

شما هم یه سرچ ساده بزنی گوگل میبینی 

و اینکه خودمم فکر می کنم این سن بهترین سن هست 

۱۸ تا ۲۴ برای دختر 

۲۲ تا ۲۸ برای پسر 

این زمان برای دختر یا پسری که به بلوغ فکری رسیده و شرایط ازدواج براش فراهم و مورد مناسب هم  پیدا کنه بهترین زمان ! 

ولی خب گاهی موقعیت و اقلیم و شرایط اون دختر به شکلی ی که سن بالاتر هم میتونه راحت ازدواج کنه ! 

ولی این نسخه رو برا همه نمیشه پیچید ! 

برای اکثریت ۱۸ تا ۲۴ بهترین زمان و ۲۴ تا ۲۸ زمان مناسب ! 

۲۸ به بعد دیگه برای اکثریت دختران سخت میشه ازدواج 

وَمَنْ يَعْمَلْ مِثْقَالَ ذَرَّةٍ شَرًّا يَرَهُ ﴿۸﴾
با احترام من مخالفم چون همین اول کاری خونواده رو مقابل پسره میذاری و این خیلی بده  خونوادش میگن ...

اگه هم قبول کنه هم جای شک به تعهد اون پسر داشته باش شما حساب کن اون پسر داداش خودت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کل داراییامون بااونا قابل مقایسه نیس و اختلاف طبقاتی داریم من بابام بسازبفروشه اون پدرش نگهبانه شرکت

من اگه برعکس باشه و دختر شرایط خاستگارشما رو داشت ازدواج میکردم

برام مهم نبود چون دارایی هر کسی مال خودشه و من توجهی ب اون ندارم 

مهم شخصیت آدماس 

2728
با احترام من مخالفم چون همین اول کاری خونواده رو مقابل پسره میذاری و این خیلی بده  خونوادش میگن ...

خب یه آقایی همچین حرفی زد. به نظر منم حرفش اشتباه بود و در حقیقت این خانواده ها هستن که نباید تو زندگی اینا دخالت کنند نه اینکه کار دختره اشتباه باشه

هرچیزی دورانی داره-چون اطراف شما همچین تفکری دارن ینی حرف اونا درسته؟ دورانی رو دوتایی میگذرونی-دور ...

منم دختر عموم تو ٣٧ سالگي با يه دكتر ٣٧ ساله ازدواج كرد...هيچ چيز دوران نداره ...تاريخ انقضا نداره زندگي ادما! 

منم دختر عموم تو ٣٧ سالگي با يه دكتر ٣٧ ساله ازدواج كرد...هيچ چيز دوران نداره ...تاريخ انقضا نداره ز ...

دوست عزیز خب کم پیش میاد دیگه ای بابا

عزیزان برای خونه دار شدنم دعا کنین که شدیدا محتاجم.😌😌😌😌.خونه دار شدیم🥹🥹🥹🥹