2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رایان

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟

من    سپهر   هم  دوست دارم

حسام

تزین اسمایی که با آ شروع میشه مد شده که نمیتونی بفهمی اسم دختره یا پسر متنفرم.

⚘الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم⚘🌷تیکر تولد دوساله شدن دخترمه💋 خدایا مراقب خانواده ام باش. فقط بخودت خدایا توکل میکنم میدونم که هوای دخترو خانوادمو داری💚💙❤💛💟
2731
من    سپهر   هم  دوست دارم حسام تزین اسمایی که با آ شروع میشه مد شده که نمیتون ...

اره دقیقاولی اسمایی که گفتی همشو دوس داشتم رمانم زیاد میخونم بیشتر خوش بین هستم نسبت به این اسما....پرهام چطوره؟

اره دقیقاولی اسمایی که گفتی همشو دوس داشتم رمانم زیاد میخونم بیشتر خوش بین هستم نسبت به این اسما.... ...

آره پرهامم فشنگه.اینا هیچوقت از مد نمیرن تازه داره دوباره مدشون میاد

2738