2733
2739
عنوان

یه سری خانوما هستن که ...

94 بازدید | 15 پست

خیلی قوی ان احساساتشون کنترل شده ست به فکر خودشونن تو گذشته زندگی نمی کنن اعتماد ب نفس دارن و مدام خودشونو واسه اشتاباتشون سرزنش نمی کنن و خیلی چیزای دیگه چرا من نمی تونم این شکلی باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مدام فکر می کنم ضعیغم از کسی نمی تونم دست بکشم خودمو سرزنش می کنم اصلا اعصابم ریخته بهم که چرا نمی تونم گذشته رو رها کنم یه زندگی جدید بسازم چرا همش تو گذشته م 

2738
اره دیگه دارم افسرده میشم و نمی تونک از گذشته بیرون بیام هر ثانیه ش تو مغذمه راه حلی نیس 

خب واقعا ارزش نداره 

مثه رژیم اراده کن و فراموش کن 

یا نمیتونی از روانشناس کمک بگیر 

جلسات سی پی تی رو کامل انجام بده 

قول میدم حالت خوب بشه

چطور تونستی 

با فکر کردن به گذشته هم حال امروزم خراب کیشد هم امیدی به فردا نداشتم همش درجا میزدم 

بشین یه بار کامل به گذشته فکر کن به اشتباهاتت به ظلمایی که بهت شده به همه چیز ببین میتونی تغیری ایجاد کنی مسلما نه پس دیگه بخش فکر نکن به روزای خوب فکر کن 

آهای تمومه زندگیم       بی تو تمومه زندگیم     
چی هست سی تی پی می خوام برم مشاور 

روانشناس برو 

باهات حرف میزنه بعد بگو این درمانو میخای

روی تخت یا صندلی مخصوص دراز میکشی بعد اون ریلکست میکنه بصورت حرفه ای

اصلا قابل بیان نیست باید بری 

من انجام دادم خیلی خوبه خیلی 

با فکر کردن به گذشته هم حال امروزم خراب کیشد هم امیدی به فردا نداشتم همش درجا میزدم  بشین یه ب ...

باور کن هزار بار این راها رو رفتم نوشتم اتیش زدم ولی اشتباه من جلو چشمه فامیله اسمش میاد تنم میلزه از حماقتم از خسم از نفرت 

2706