2733
2739
عنوان

خانمهایی خیاط. لطفا تشریف بیارین. به کمکتون نیاز فوری دارم. لطفا .☺

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 35 پست
شرمنده.دوس داشتم کمکت کنم ولی خودمم تو الگوم مشخص نکردم.

فدای سرت. عیب نداره گلم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره بعد مداد عزیزم

ممنون تارا جون ❤❤❤ 

انشالله تو شادی برات جبران کنم 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
اره بعد مداد عزیزم

تارا جان. این دامنیه که دوختم. البته هنوز کمر و زیپشو ندوختم. چون زیپ رنگ دامن رو نداشتم. گذاشتم برای فردا. 😃 ولی چه ذوقی کردم من. و همچنین چه حسادتی کرد دختر من

2728
افرین خانم هنرمند💜

ممنون تارا جون. به کمک شما دوختمش😊😊😊

الان هم نشستم میخوام الگوی دامن مدل ماهی راحتی رو بکشم. اما مشکل دارم باهاش