2737
2734

مادرم رفت داییم رفت پسر داییم رفت معلم زیستمونم رفت اگه همون که تهرانه رو میگی عالیه اینا همشون داشتن از درد میمردن چنتا ورزش داد زودددددد خوب شدن عجیب

خیلی عجیب اثر کرد  رو همشون 5 نفرو میشناسم رفتن البته به اونا ورزش داد یه نوع دمپایی خاص داد و گفت عمل نمیخاد اصلا

خدا عمرش بده

مادرم رفت داییم رفت پسر داییم رفت معلم زیستمونم رفت اگه همون که تهرانه رو میگی عالیه اینا همشون داشت ...

چطوری نوبت میده آخه ما الان زنگ میزنیم میره پیغامگیر

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چطوری نوبت میده آخه ما الان زنگ میزنیم میره پیغامگیر

دقیقا یادمه ببین شاید هر کدوم انایی میگم هزار بار زنپ زدن اخر برداشت اونم نه برای همشون فقط مادرمن اینقدررررر زنگ زد شانسی برداشت اگه بوق اشغالی میخوره یا میره پیغامگیر اینطور هست

اگر نه باید اشنایی تهران داشته باشین بره مطبش با اصرار و خواهش شاید نوبت بده

اونی من میگم متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بود 021774767069

خیابان پیروزیبعد ار چهار راه کوکاکولا نبش پرستار پلاک 236 طبقه همکف

ادرسشو رفتم از رئی برگه ورزش مادرم نگاه کردم

واقعا عالی بود خدا عمرش بده مادرم از درد گریه میکرد دکت زارع یزد و دکتر صدرلو مهربانیان ورضایی و.....رفت خوب نشد بعضیاشون گفتن عمل 

اما واقعا خوب بود 

2728
دقیقا یادمه ببین شاید هر کدوم انایی میگم هزار بار زنپ زدن اخر برداشت اونم نه برای همشون فقط مادرمن ا ...

تهران مامانمینا هستن میرن برام نوبت میگیرن مرسی از راهنماییت

😍تیکر تولد پسر قشنگمه😍
مادرم رفت داییم رفت پسر داییم رفت معلم زیستمونم رفت اگه همون که تهرانه رو میگی عالیه اینا همشون داشت ...

خانمی چقدر تقریبا طول کشید تا بعد ورزش بهتر شدن 

اخه من بابامو چهل روزی هست بردم ورزشش هم انجام میده ولی بهتر نشده دیگه نا امید شده

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
دقیقا یادمه ببین شاید هر کدوم انایی میگم هزار بار زنپ زدن اخر برداشت اونم نه برای همشون فقط مادرمن ا ...

عزیزم چقدررطول کشید تا خوب شد

ظهور تو آغاز همه خوبی هاست ❤❤❤❤❤❤❤ اللهم عجل لولیک الفرج
خانمی چقدر تقریبا طول کشید تا بعد ورزش بهتر شدن  اخه من بابامو چهل روزی هست بردم ورزشش هم انجا ...

سلام عزيزم ميخواستم بپرسم پدرتون بهتر شدن با ورزش هاى دكتر قاسمى ؟و مشكلشون چى بود؟

2738

با اینکه یکسال گذشته آیا مادرتون کامل خوب شدن و از کار دکتر قاسمی راضی بودین ؟

لاحول ولا قوه الا بالله

سلام ببخشید من میخوام از ایشون نوبت بگیرن برای مادرم کمک ام میکنید ممنونم

سلام ببخشید ریپلای کردم گفتم شاید حضور داشته باشید تو سایت میدونین ایشون صبح ها مطب هستن یا بعد از ظهر ها چه ساعتی هستن ؟

ج
2706