2737
2734
عنوان

این علایم لقاحه یا تخمک گذاری؟

110 بازدید | 15 پست

من رحمم یه جور خفیفق درد میگیره کشاله های رانم مخصوصن راست خیلی درد میگیره یه جوری که نمیتونستم تکونش بدم وتخمدان هامم درد میکنه خیلی کم درزمن اینم بگم رحمم یه جوری درد میکرد که شلوارمو نمیتونستم رویه شکمم بزارم یا رحمم 

حالا نمیدونم تخمک گذاریه یا تخمک گذاری تموم شده لقاحهه اخه ترشح تخم مرغیم تموم شده دیگه ندارم 

ببخشید طولانی شد

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
باز من تاپیک زدم کسی نظر نمیده تاپیکم خار داره😐

😂😂😂😂😂😂

خیلی وقته دلم یه نی نی گرد و قلمبه و ناز میخواد اما خدا هنوز صلاحیتشو در من ندیده 😢واسم دعا کنین که منم خیلی زود بتونم حس شیرین مادر شدن رو تجربه کنم...آمین😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکنه تو هم روزای تخمک گذاریت مثل من چند روز قبل از پریودیت باشه

شهلا من فهمیدم ک روزای تخمک گذاری هفتم و هجدهم پریودیمه نه دوازدهم تا چهاردهم

خیلی وقته دلم یه نی نی گرد و قلمبه و ناز میخواد اما خدا هنوز صلاحیتشو در من ندیده 😢واسم دعا کنین که منم خیلی زود بتونم حس شیرین مادر شدن رو تجربه کنم...آمین😊
2728
نکنه تو هم روزای تخمک گذاریت مثل من چند روز قبل از پریودیت باشه شهلا من فهمیدم ک روزای تخمک گذاری ه ...

جدی از کجا فهمیدی ??پس یعنی تا شب موعد اقدام داشته باشیم؟

من نمیدونم فعلا که دارم دوروز یک روز جلو میندازم مادرمو بقیه میگن خیلی خوبه یعنی داره رحمم اماده میشه 

شناختی منو شهلا جونم؟😍

جدی از کجا فهمیدی ??پس یعنی تا شب موعد اقدام داشته باشیم؟ من نمیدونم فعلا که دارم دوروز یک روز جلو ...

ای بابا منم هر دفه جلو میندازم همینو میگن پس کی قراره اماده شه

چرا پس بعضیا اینقد زود باردار میشن دختر خاله ی من فقط یکبار اقدام کرد گرفت 

تاره بچه هم نمیخواس وقتی حامله شد کلی گریه کرد خدا شانس بده واقعا

2738

من اصلا روز چاردهم تا شونزدهم دل درد و اینا نداشتم ماه پیش دیدم روز هجدهم هم پهلو هام درد میگیره هم زیر دلم و کمرم میزد دردش ب پام ب دکترم گفتم گفت روزای تخمک گذاریت همین روزاییه ک درد داری تو از چاردهم ب بعد یکروز در میون اقدام کن

ایشالله جفتمون زود حامله شیم بخدا اینقد ب فکرت بودم ک نگو کاش حداقل یک تل داشتی من زیاد تو سایت نمیام

ای بابا منم هر دفه جلو میندازم همینو میگن پس کی قراره اماده شه چرا پس بعضیا اینقد زود باردار میشن د ...

اره عزیزم ولی بدون اونایی که سر بارداریه اولشون اینجوری انتظار میکشن تویه دومی و سومی انتظار دیگه نمیکشن سری میگیره ولی اونایی که اولیو سری میگیره سر دومی خیلی اذیت میشن مثلا همین خواهرم سر اولیش سری گرفت ولی دومیو شیش هفت ماه منتظر بوده تا اینکه گرفت چند ماهه جلو میندازی؟

من اصلا روز چاردهم تا شونزدهم دل درد و اینا نداشتم ماه پیش دیدم روز هجدهم هم پهلو هام درد میگیره هم ...

اووو خوبه پش همینجوری که دکترت گفت اقدام کن

ایشالله جفتمون زود حامله شیم بخدا اینقد ب فکرت بودم ک نگو کاش حداقل یک تل داشتی من زیاد تو سایت نمیا ...

اره واقعا ایشاالله یه سالمو صالحشو بهمون بده روبیکا داری ?

اره واقعا ایشاالله یه سالمو صالحشو بهمون بده روبیکا داری ?

نه ندارم ولی اگ بخوای نصبش میکنم

2706