2737
2734
عنوان

آی یو آی تعیین جنسیت تهران

259 بازدید | 21 پست

سلام بچه ها من یک تیر آی یو آی تعیین جنسیت کردم و امروز بعد از 26 روز از پری آزمایش خون دادم منفی بود ، دکتر احمقم قبل از تزریق سونو نکرد، روز چهارشنبه تخمک 21 داشتم روز جمعه آمپول اچ تی سی زدم،  برام روز شنبه آی یو آی کرد، حالا همش میگم احتمالا اصلا تخمک نداشتم که نگرفته، شما توی تهران جایی میشناسید که خوب باشه، نظرتون در مورد ابن سینا چطوره؟ خودمو و شوهرم هم مشکلی نداریم

میشه لطفا یه صلوات برای سلامتی من بفرستید.

سلام عزیزم انشاالله مادر بشی.منم شنبه باید برم سنو شم بعد ای یو ای.امروز هم آمپول زدم.پس فردا هم باید آمپول بزنم.تو که تجربه داری راهنماییم کن عزیزم

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

شنیدم ابن سینا تهران خیلی خوبه

چند نفر رو میشناسم جواب گرفتن

این دو قلو های خوشگل و ناز و تپل تو دل من چیکار میکنن؟؟؟😒شوخی کردم. ..😊خوش اومدین عزیزای مامان😗😍😍😍😗خدایاااااااا شکرت....عاشقتم....شکرت😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزم انشاالله مادر بشی.منم شنبه باید برم سنو شم بعد ای یو ای.امروز هم آمپول زدم.پس فردا هم بای ...

متوجه نشدم شما باردارید؟

واقعا دکترا چقدر پولکی شدن که یک سونو ساده توی مطبش انجام نداد برام که بفهمم تخمک دارم یا نه ، فقط برای اینکه پول آی یو آی رو بگیره

متوجه نشدم شما باردارید؟

خیر .قانون جذبه

دعا کن واقعی بشه

2740
واقعا دکترا چقدر پولکی شدن که یک سونو ساده توی مطبش انجام نداد برام که بفهمم تخمک دارم یا نه ، فقط ب ...

من دودفعه رفتم سونو فقط انجام داد و هر دفعه ۵۲ تومن ازم گرفت

من دودفعه رفتم سونو فقط انجام داد و هر دفعه ۵۲ تومن ازم گرفت

ای جانم حتما واقعی میشه، آمپولش چیزی نیست فقط اول اینکه یه دکتر دیگه امروز رفتم به من گفت آی یو آی تو مطب ممنوع شده چون از نظر علمی مشکل داره، به خاطر اینکه حتی اگه پنج دقیقه ای هم نمونه اسپرم از آزمایشگاه تا مطب برسه بازم ممکنه کیفیتشو از دست بده، حتما تو مراکز باید باشه که آزمایشگاه توی همون مرکز ناباروری هست. ودوم اینکه دکتر من باید قبل از اینکه نمونه اسپرم برسه از من یه سونو میگرفت ببینه اصلا تخمک موجود هست یا نه، من میگم یک ساعت زودتر برو سونو انجام بده، که اگه خدایی نکرده نگرفت حداقل بدونی وضعیت تخمکات بعد از تزریق آمپول چطور بوده، مثل من برات سوال نباشه

من امروز ۱۰ روزه ک ای یو ای کردم دکتر بهم گفت ۱۷ روز بعد اگه پری نیومد آزمایش بده شما بنظرم زود آزما ...

فکر نمیکنم زود بود ، دکتر شما خواسته دیگه آزمایش بیخودی انجام ندی،وگرنه با خون مشخص میشه، حداقل مشکوک هم نبود، ایشالله شما جواب میگیری

فکر نمیکنم زود بود ، دکتر شما خواسته دیگه آزمایش بیخودی انجام ندی،وگرنه با خون مشخص میشه، حداقل مشکو ...

ممنون عزیزم ان شالله با دعای شما.ان شالله ک شمام بزودی ازمایشت مثبت بشه😘

دوست عزیزم واسه بارداریم یه صلوات میفرستی 😍😍