2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فرار. از شرایط بدم ک در شرایطی بدتر فرو رفتم😄😄

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم

چند روز پیش یکی تاپیک زده بود که معیاراتون چی بود برای ازدواج؟

بعد اینایی که زیر ۲۰ شوهر کردن همشون میگفتن هیچی معیاری نداشتیم!!!!!!!!!😐😐😐😐

الان یاد اون تاپیک افتادم 

نی نی سایت که ۸۰ درصدش زیر ۱۸ شوهر کردن و بچه دار شدن هدفشون چی بوده آخه بنظرت؟!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740

داشتن یه دوست و همراه صمیمی بدون ترس از اینکه وای حالا فامیل میبینن و حالا مامانم میفهمه  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

من با اينكه شوهرم خوبه و خيلي دوسم داره ولي بيشتر بخاطر اينكه اطرافيان گير دادن ازدواج كن اينكارو كردم

هرچند مامان بابام اصلا اصراري به ازدواجم نداشتن بيشتر موافق مهاجرتم بودن

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

ازدواج یه امری هست که خیلی تاکیدشده درقران ودین

هدف اصلیم بودن درکنارکسی بتونه بهم حس ارامش وامنیت بده وعشق ودوست داشتن رودرکنارش تجربه کنم وبتونم توزندگی پیشرفت کنم 

ولی خب متاسفانه باانتخاب اشتباهم به هیچکدوم نرسیدم ولی بازهم خداروشکربچه هایی که دارم به امیدشون دارم ادامه میدم وامیدوارم که بتونم اوناروبه یه سرانجام خوبی برسونم حتی تواین شرایط سخت

برای سلامتی دخترم دعاکنید
2706