2733
2739
عنوان

دماغ من بعد ۱۵روز+عکس

810 بازدید | 8 پست

بیاین توی این تاپیکم عکسمو ببینین و به سوالاتم جواب بدین

تا اسم عکس نیاد خو کسی نمیاد 😢اگه وقیح عکسو برداشت شما مقصرین😂😂😂

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2944084/کیا-اوایلی-که-عمل-بینی-کردن-دماغشونو-دوست-نداشتن?postId=95860410

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کو کو😂

بیا تاپیکی ک لینک گذاشتم

خیلی خوب شده،اما خیلی وردم داره،مبارکه عزیزم،عالیه

ممنون خدا کنه ورم باشه

پری جون الان چند تا تاپیکاتو خوندم دیدم نوشتی ک شوهرت با عمل بینی مخالف بوده ولی بالاخره عمل کردب .حقیقتش منم از بس ب عمل فکر کردم همش خوابشو میبینم ۴ سال بحث کردم بخاطر عمل بینی راضی نمیشد اما الان چندروزه راضی شده میگه بزار پسرمون بزرگتر بشه(بچم یسالشه)سال دیگه میزارم عمل کنی ... حالا شما چجوری راضیش کردیو پول عملتو چجوری جور کردی؟دخترت چند سالشه؟

...taiping
2738
پری جون الان چند تا تاپیکاتو خوندم دیدم نوشتی ک شوهرت با عمل بینی مخالف بوده ولی بالاخره عمل کردب .ح ...

من از قانون جذب استفاده  کردم توی تاپیک جذبم هست دخترم تازه ۳سالش شده پولشو هم همسرم داد از پس اندازمون