2733
2739

اگر شرایطش رو داری خب یه بچه دیگه بیار اگر نه ببرش مهد

من دخترم 22 ماهه شده تازه

بی نهایت تنهاس😔از همه خانواده و اقوام دوریم

قشنگ حس میکنم تنهاییش رو

بارداریهام سخته و الان با بچه کوچیک نمیتونم ریسک کنم و باز بذارم باردار بشم 

اما دخترم 3 ساله که شد قطعا برای دومی اقدام خواهم کرد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اختلاف بچه های من چهارساله خیلی راضیم چون دوران نوزادی دومی به مدرسه اولی تداخل نکرد . شما هپ اگر بخواید اینجور باشه باید یواش یواش به فکر باشید

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2731

آره بیار  تا بگیره باردار شی معلوم نیست چقد طول میکشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
2738

فقط به خاطر اينكه بچت همبازي داشته باشه ميخوايي بچه بياري؟؟؟؟؟ چرا اين بهونه براي بچه اوردن رو من هضم نميكنم؟؟؟؟

اگه دلت بچه بعدي ميخواد و شرايط و توانايي شو داري بيار ولي صرفا بخاطر اينكه بچه اولت همبازي  نداره نيار

اگر شرایطش رو داری خب یه بچه دیگه بیار اگر نه ببرش مهد من دخترم 22 ماهه شده تازه بی نهایت تنهاس😔ا ...

بچه ی منم همین شرایطو داره🙁 بچه ی شما نشانه های اضطراب نداره؟ احساس میکنم از تنهایی مضطرب شده، خیلی هم پای تلویزیون میشینه، واقعا سرگرمی نداره طفلک😔

کج کلاه خان یارمه
فقط به خاطر اينكه بچت همبازي داشته باشه ميخوايي بچه بياري؟؟؟؟؟ چرا اين بهونه براي بچه اوردن رو من هض ...

نه عزیزم این تنها دلیلش نیس

ولی ذهنم رو خیلی درگیر میکنه نسبت ب بقیه

🍃🍃🍃
عصرا يه سر ببرين پارك شبا ببرين بيرون  يعني چي تنهاس؟ مگه بچه ما جفت بدنيا اومده؟ بچه ماهم ي ...

شما دوربرتون بچه ای هست ک با بچه شما بازی کنه یا فک فامیلی کسی خانوادتون؟

رفتوامد کنین؟

بچه های جفت دنبا میان دوقولو اند ...

🍃🍃🍃
بچه ی منم همین شرایطو داره🙁 بچه ی شما نشانه های اضطراب نداره؟ احساس میکنم از تنهایی مضطرب شده، خیلی ...

نه اضطراب نداره ولی خب خیلی هم روابط اجتماعی قوی نداره و با غریبه ها نمیجوشه

دختر منم به تلویزیون علاقه داره البته فقط یه کارتونهای خاص متل تویرلی ووها یا بچه های ساختمان گلها

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
نه اضطراب نداره ولی خب خیلی هم روابط اجتماعی قوی نداره و با غریبه ها نمیجوشه دختر منم به تلویزیون ع ...

حالا بچه ی من روابط اجتماعیش خوبه، فقط دوس داره بیرون بگرده. با همه زود دوست میشه. ولی مشکلم اینه که ناخودآگاه با ناخنش بدنمو فشار میده، گاز میگیره، میزنه....

کارتون هم عاشق پوکویو هست. روزی چندساعت فقط پوکویو میبینه. حاضر نیست چیز دیگه ای هم بذارم 

کج کلاه خان یارمه
2706