2733
2739
عنوان

کسی رو کابینتش برچسب کابینت زده؟

610 بازدید | 19 پست

کالینت ای ما نو هستش اما من رنگش و دوست ندارم چون اینجا که رفتیم اجاره ایه نمی خوام عوض کنم. اگر روی صفحه کابینت برچسب کابینت بزنم موقع کندن کابینت خراب میشه؟

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با صاحبخونتون صحبت کن اجازه میده..

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
با صاحبخونتون صحبت کن اجازه میده..

اجازه نمی خوام می خوام بدونم موقعی که می خوام از اینجا برم می خوام بکنم کابینت زیری خراب میشه یا نه

2738

به رنگش عادت میکنی ولش کن هم باید کلی هزینه کنی هم بعدا منت صاحب خونه رو داشته باشی که خرابشون کردی

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
چ کاریه خواهر من مستاجری دیگه ولش کن انشالله خونه خودت بهترینشو بذار

آخه دوست داشتم سفید باشه 😞

اجازه نمی خوام می خوام بدونم موقعی که می خوام از اینجا برم می خوام بکنم کابینت زیری خراب میشه یا نه

خراب میشه دیگه ..

به صاحبخونه بگی حداقل بعدش غر نمیزنه 

پس اجازه الزامیه

نمیدونم هر طور خودت صلاح میدونی

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
به رنگش عادت میکنی ولش کن هم باید کلی هزینه کنی هم بعدا منت صاحب خونه رو داشته باشی که خرابشون کردی

آره اگه اینطوری باشه که نمی زنم چون حوصله حرف ندارم. خونه خودم خوب بود به وسائلم میومد اما اینجا نه😞

اره ، جاش میمونه ، ما باید خونه جابه جا کنیم ، خونه جدید گرفتیم قبلا رو کابینت ها برچسب بود ، یه تکه اش کنده شده بود   ، خواستیم بکنیم یکیش ، افتضاح شد ، حالا یا مجبوریم باز برچسب بزنیم یا رنگ .

خراب میشه دیگه .. به صاحبخونه بگی حداقل بعدش غر نمیزنه  پس اجازه الزامیه نمیدونم هر طور خودت ...

اون که اگه بگیم نمی زاره چون کابینتاش نو هستش🙏🏻

اون که اگه بگیم نمی زاره چون کابینتاش نو هستش🙏🏻

چه رنگیه ؟

2706