2752
2734
عنوان

کیک‌تولد

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 30 پست

یه تیکه شکلات کاکائو بزار تو کاسه به روش بنماری اب کن توی مشما فریزرربریز از گوشش با سوزن سوراخ کن متن رو روی کیک درست کن.من امشب تولد خواهرزادمدبود اینطوری کیک تزیین کردم

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصلا جعبه نداره  کلا میگم‌نکنه تا فردا شب خشک‌بشه  زود خرید شوهرم منم گفتم‌ الان‌که خری ...

یه قابلمه بزرگ دمر کن روش بجای درش

خدایا انی و کمتر از انی منو به خودم وامگذار🌹🌹
2731
[QUOTE=95813270]دخترت تا فردا چندبار دیگم میره سراغ کیک بچس دیگه دلش خواسته[/QUOTE اونقدرام بچه نیس ...

نکنه دعواش کردی... 

اینجور وقت ها اندازه ده تومن رولت و نون خامه ای واس بجه بگیرین یا حتی از این کاپ کیک خامه ای های تک نفره چون ادم بزرگم طاقت نمیاره اون ک بچه اس

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 

حالا ک فردا مهمون دارین اگر خیلی واستون مهمه، برید از قنادیه بپرسین

متن هارو اگر روی ربان باشه دوباره واستون مینویسه

یا تماس بگیرین و راهکار بخواین

شماره هاشون معمولا روی جلدی بشقاب زیر کیک و... هستش

عزیزم این تخصص منه من شیرینی فروشم  

کیکت با دمای یخچال خشک نمیشه

واسه نوشته هم اگه ببری همونجا برات ترمیمش میکنن حالا اگه خیلی افتضاح باشه یه پولی بگیرن ولی احتمال زیاد پول نگیرن

دوستت دارم منه دیوانه در قلبم عشقم شدی دردانه باز مثل هرشب حرفمو گوش بگیر منو آرام کن و آغوش بگیر🎧🎤🎶🎵

با میوه و خامه درستش کن

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
نکنه دعواش کردی...  اینجور وقت ها اندازه ده تومن رولت و نون خامه ای واس بجه بگیرین یا حتی از ا ...

نه اصلا 

دلم‌نیومد

اینم رفت جز خاطرات که بعدا بهش میخندم 

اخه شوهرم تنها رفته خریده یادش نبوده جدا براش بخره

نه اصلا  دلم‌نیومد اینم رفت جز خاطرات که بعدا بهش میخندم  اخه شوهرم تنها رفته خریده ...

فدای سرش

من پسرم همیشه تولد بازی میخواد

دیگ فکرشو کن ی بار شیرینی نداشتیم و با خرما تو ماه رمضون براش تولدبازی کردم😐

تا شبش ک باباش رفت خرید

تا کیک رو هم میبینه سریع کلاهشو میاره و منم شمع براش میذارم و فوت میکنخ و بعد سریع شروع میکنه با انگشت خامه هاشو خوردن

اصلا طاقت نداره

ی ذره ک خورد براش برش میدم میذارم تو بشقاب تا جاییک میخواد میخوره

اما با شیرینی خامه ای رولت ک براش میگیرم راحت تره دیگ اینقد کثیف کاری نمیکنه

بچه ان دیگه فدای سرشون

فدای سرش من پسرم همیشه تولد بازی میخواد دیگ فکرشو کن ی بار شیرینی نداشتیم و با خرما تو ماه رمضون ب ...

اتفاقا یه بارم دختر خواهرم ده ماهش بود با دو تا دست رفت تو کیک اول با یه دستاش دستشو کشیدم عقب از لا بلا اون یکی دستش را اورد 

کلا جدیدا کیک های ما ماجرا داره

یه سری هم رفتیم خونه رفیق شوهرم کیکشون از دسش افتاده بود تو جعبش اون که خیلی داغون بود رفت دو نرتبه بخره نذاشتیم ولی کلی خندیدیم 😅😅😅😅

اتفاقا یه بارم دختر خواهرم ده ماهش بود با دو تا دست رفت تو کیک اول با یه دستاش دستشو کشیدم عقب از لا ...

اره ما هم از این اتفاقا زیاد داریم و تازه بیشتر عکس میگیریم و مبخندیم

این عکسای اتلیه ای ک بعضیا میگیرن ففط ی خاطرس

اما خاطره ای ک شادی توش موج بزنه فرق میکنه

2706