2733
2739
عنوان

بیاید دلداریم بدین

165 بازدید | 34 پست

بچه ها من پنجشنبه عکس رنگی دارم ..خیلی میترسم چکار کنم درد نداشته باشه .

نگید برو خصوصی بی حسی بزن ..چون تو سیکل درمانم نمیشه این همه هزینه کنم برا خصوصی ..

کیا درد داشتن کیا نداشتن ..

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

دوتا شیاف بکن وژلوفن بخوور بیست مین قبل شیاف کن هاا درد داره ولی لااقل کمتر میکنه خصوصی هم غلطی نمیکنن من خصوصی رفتم‌کشتن منو

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عکس رنگی چیه؟

یه ماده داخل رحم میریزن و عکس رحم رو میگیرن..هم رحم رو سست و شو میده ..هم میفهمه لوله بازه یا بسته ک اگه بسته باشه باز میکنن..چسبندگی و رحم دوشاخ هم نشون میده تو عکس

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
دوتا شیاف بکن وژلوفن بخوور بیست مین قبل شیاف کن هاا درد داره ولی لااقل کمتر میکنه خصوصی هم غلطی نمیک ...

لوله هات باز بود

عزیزم بیمه داری؟؟

چقد هزینت شد؟

منم سقط مکررم فکر کنم واسه منم بنویسه😕😕😕

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
2738
لوله هات باز بود

وای عزیزم امضات چقدر عاشقونه ست برا بچه ت

حظ کردم همچین حسی رو دیدم ازت

ان شاالله یه نی نی سالم و زیبا خدا بهت بده

من هیچوقت نمیتونم به بچه همچین حسی داشته باشم

لوله هات باز بود

من یه لوله دارم یکیشو تچ حاملگی خارج رحمم برداشتن بهم نگفتن لولت بستس

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

اصلن اصلن درد نداره..من یه سال پیش انداختم وخیلیم استرس داشتم ولی همش الکی بود

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
عزیزم بیمه داری؟؟ چقد هزینت شد؟ منم سقط مکررم فکر کنم واسه منم بنویسه😕😕😕

اتفاقا برا سقط مکرر خیلی خوبه من بیمه ندارم .بیمارستان مهدیه تحت درمانم ..اونجا تقریبا ۱۵۰میشه

اتفاقا برا سقط مکرر خیلی خوبه من بیمه ندارم .بیمارستان مهدیه تحت درمانم ..اونجا تقریبا ۱۵۰میشه

واقعا؟؟اخه ربطش چیه؟؟اگ لوله بسته بود که حامله نمیشدم.بیمارستان مهدیه دولتیه؟؟آزمایشگاهم داره؟

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       
وای عزیزم امضات چقدر عاشقونه ست برا بچه ت حظ کردم همچین حسی رو دیدم ازت ان شاالله یه نی نی سالم و ...

فداتشم عزیزم ..من واقعا عاشق بچه ام ..انقد لباس براش خریدم ..جون میدم برا بچه ..بچه داداشم تازه ب دنیا اومده انقد بوسش میکنم انقد بوش میکنم عاشقشم ..وقتی پیششم همش کنار خودم میخابونمش زنداداشم یه بار انقد گریه کرده بود برام ..بهم گفت اصلا دوس ندارم بچمو پیش تو بغل کنم ..گفتم این حرفا چیه من عاشق تو و بچتم ..منم اگه خدا تا الان بهم نداده یه حکمتی در کار بوده ک بیخبرم ازش ..شکرش ک همه کاراش با برنامه ریزیه

من یه لوله دارم یکیشو تچ حاملگی خارج رحمم برداشتن بهم نگفتن لولت بستس

وای چرا برداشتن..مگه همه اونایی ک خارج رحم دارن لوله رو برمیدارن

2706