2737
2734
عنوان

دعوای امروز جلوی آموزشگاه دخترم

331 بازدید | 12 پست

امروز که رفتم دنبال دخترم 

دوتاپسر 12-13ساله باهم یکدفعه دعواشون شد اینقدر همدیگرو کتک زدن 

که ملت همه جمع شدن ...

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی ازون پسرا مادرش اومده بود دنبالش 

مادره ازین قرتی پرتیا بود 

به زور پسرشو که چاق هم بود کشید کنار  یه دفعه دید که یکی از ناخونای یه متریش شکست وسط دعوا

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.

منم که مات ومبهوت داشتم نگاشون میکردمو متوجه نشدم حق با کیه یکدفعه دیدم که همین خانومه میره پیش همه مردایی که اونجا بودن ناخونشو نشون میده میگه ببینید ناخونمم شکوند اون پسره

2740

فکر کنید به پسر خودشم ده بار این جمله رو گفت پسرش زد زیر گریه 

که چرا دستتو اینجوری کرد من حالشو میگیرم

نمیدونستم بخندم یا ناراحت بشم 

بعد مادره قاطی کرد رفت دم آموزشگاه داد زد اصلا من شاکیم

مادره داد میزد این پسره زده ناخنمو شکونده ایهاالناس

دیدم که ناخن شکستش رو زمین افتاده یواشکی خم شدم برداشتمش

رفتم جلو گذاشتم رو کوله پسر همین خانومه😂

گفتم خانوم پسرتو گرفتی کشیدی کنار ناخونت شکسته ببین اینجاست 

به اون یکی پسره چه ربطی داره؟؟؟

وردار بچسبون 

خانومه کلی خجالت کشید همه هم خندشون گرفته بود 

ولی همچنان شاکی بودن 

منم دست دخترمو گرفتم اومدم خونه