2733
2734
عنوان

.........خاطره اولین باری که پریود شدین!!!.........

| مشاهده متن کامل بحث + 374212 بازدید | 296 پست

هیچی اولش معلم کلاس پنجممون بهمون گفت بچه ها پرسودی هیچی توش نیست الان هی میگین چیه چطوره واستون جالبه ولی وقتی شدین میفهمین هیچ چیز خاصی نیس و ما میدونستیو و تابستون ششم به هفتم شدیم داشتم اتاقمو تمیز میکردم اخرش تموم که شد حس کردم خیسم بعد نگاه بعد اینطوری😱😱 و بعد بقیه مراحل 🥴

من باره اول به مامانم نگفتم😐با اینکه مامانم راهنماییم کرده بود😐ولی چند وقت بعدش مامانم یکی از لباس زیرای کثیفمو که به خیال خودم قایم کرده بودم پیدا کرررد😐بعدشم شک شد گف چرا به من نگفتیو من که بهت گفته بودم چیه و اینا خلاصه 😐بعدم چند روز بعد رفتیم یسری وسیله مخصوص برام خرید😐😐

پپپپاااااااایییییییااااااااانننننن😐😐😐

نون و پنیرو گوجه، پست میزارم به تو چه  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من ماه بهمن کلاش هشتم پری شدم ولی از شانس من من پدرومادرم از هم‌جداشدن و من تازه از پیش‌مامانم اومده بودم پیش بابام و اولین پریودم پیش بابام بود خیلی حس بدی بود ولی از قبل آگاهی کافی داشتم صبح بلند شدن دیدم شلوارم پرخونه انقدر بغض کرده بوده به خاطر بی کسیم بعدم رفت خونه مامان مامانم و اون بهم کمک کرد 😔😔😢🥺🥺🥺

2731

سلام منم تازه عضو شدم من ۱۴ساله به نظرم امسال میشم میشه کمکم کنید من از پریود نمیترسم از مامانم هم خجالت نمیکشم چون خودش برام نوار خرید برای روزی که پریود شدم کمکم کنید زود تر بشم ممنون و از این نگرانی در بیام 😊😊😊😊😊😊😊😊😊

منم ۱۲ سالگی شدم

از پله ها افتادم پایین سرم و کمرم خیلی درد گرفت 

رفتم بیرون و خرید کردیم برگشتیم یهو دلم درد گرفت بدبختی خاله ی مامانم هم اینجا بود خیلی خرافاتی بود منم خانم از پنجم گفته بود میدونستم چیه ولی فکر میکردم همین که بیام حموم تموم میشه اومدم حموم و خاله ی مامانم و مامانم اومدن دم در حموم خاله ی مامانم که خرافاتی بود گفت کمرت الان لق میشه!!!!!!!!!!ههههههه

منم مثل خنگا کمرم رو راست میکردم مامانم به بابام گفت بره نوار تهیه کنه من انقدر خجالت کشیده بودم که روسری سرکرده بودم و گریه میکردم تو کمد لباس ها بابام اومد بغلم کردو نازم کرد این خاله ی عوضی مامانم هم بهم هی اشاره میکرد که چقدر خ میاد عوضی راضی میستم ازش اون موقعه خونمون انقدر سمناک بود که نگو

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
من یه دهه هشتادیم ولی واقعا ما اینطوری که شما فک میکنید نیستیم ماهم از اولین پ..... خودمون خجالت کشی ...

دقیقا منم همینطور من میخواستم نگم اما مامانم خودش فهمید

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
سلام منم تازه عضو شدم من ۱۴ساله به نظرم امسال میشم میشه کمکم کنید من از پریود نمیترسم از مامانم هم خ ...

عزیزم این خیلی خوبه که دخترا پریود میشن اما خیلی بده که ۵ یا۶ روز صبر کنی و بری حمدم درد پریود از همه بدتره

من کلاس پنجم رو تموم کرده بودم و تابستون بود. باید میرفتم ششم. از قبل اطلاعاتم کامل بود نه اینکه مامانم بگه نه با دوستام تو مدرسه یه اکیپ داشتیم که همه چیز رو به هم گفته بودیم. مهمونی بودم و برگشتم خونه. اولش اصلا نفهمیدم. وقتی رفتم دستشویی یهویی دیدم لباسم کثیف شده. منم از قبلش کمر درد داشتم و میدونستم بزودی فرا میرسه. اون شب چون از حضور پدرم تو خونه خجالت میکشیدم به پدرم نگفتم. صبح که شد مهمون داشتیم. من و مامانم تو حیاط داشتیم آلبالو میکندیم. منم خیلی سر بسته گفتم مامان راستش دیشب که رفتم دستشویی توی لباسم خون بود. مامانم نزاشت ادامه بدم. بهم گفت اصلا نترس چیزی نیست تو پریود شدی درست مثل خواهرت. برو از خواهرت بپرس بهت میگه که چجوری از نوار بهداشتی استفاده کنی. اون روز یادم نمیره

من خیلی بدبختی کشیدم ۱۱خرداد۱۴۰۰ ۱ماه بودکه ۱۲سالم شده بود صبح بیدار شده بودمـ دیدمداره ازم خون میاد شورتامو هی عوض میکردم نمیخواسام مامانم بفهمه بعد شب خواستم حملم کنم بعد حمام اومدم دیدم مامانم برام شربت البالو وقرص اهن گذاشته به فکر فرورفتم گفتم فهمیده مامانم بعد اومدکنلرمـ گفت چه بلایی سرشرتات اوردی منم گفتم  مامان ازامروز صبح ازم خون میاد مامانم گفت عادت مااهانه شدی بعد که حرفاش تموم شد بهم پارچه داد باید میشستم وخشک میکردم جگرم به دهانم میومد تابصورمش بعد خسته شده بودم همش تابت نمیموندن پس میدادن خسته شده بودم ازبس شسته بودم خلاصه رفتم دزدکی ازفروشکه روبزومون نوار بهداشتی خریدم میزدمـ خلاصه خیلی بدبختی کشیدم

سلام

بچه ها من برای اولین بار تازه امروز پریود شدم و ۱۲ سالمه و الان تابستون که تموم بشه میرم کلاس هفتم.

لطفا بهم بگید که چیکار کنم الان که پریود شدم برای اولین بار🙏🏻🙏🏻🙏🏻😭😭😭😭😭😭

برای من ماجراش یه کم جنایی بود. دبستان که بودم , من هم مثل خیلی از بچه های دیگه هیچی از پریود نمی د ...

😭😭😭😭😭😭😭😭

خوش به حالت یه برادر مهربون داری من که دو تا خواهر بزرگتر دارم ولی خجالتی ام و الان تازه برای اولین بار پریود شدم و نمیدونم باید چیکار کنم و فقط الان دارم گریه میکنم😭😭😭😭😭😭