2733
2739

دوس دارم بچه زود بدنیا بیاد دیگه صبرم تموم شده از یه طرف دیابت حاملگی دارم دیگه نمیتونم انسولین بزنم خیلی سخت میشه برام چیکار کنم بچه زود بدنیا بیاد آخه خواهرم پارسال بچش هفت ماهه بد یا اومد خدا رو شکر مشکلی هم نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هنوز زوده ک ریه های نی نی تشکلی نشده عجله نداشته باش صبرکن هم وزن بگیره هم کامل شه😞

خدایاسرده این پایین ازاون بالا اگه میشه نگام کن         یه کاری کن اگه میشه فقط گاهی خودت قلبمو ها کن     خدایاسرده این دستام ازاون بالاخودت ببین میلرزه         مگه حتی همه دنیا به این دوری به این سردی می ارزه😔
2738

نکن اینجوری شاید اون مشکل براش پیش نیومده دوست من بچش تو ۷ ماهگی به دنیا اومد مقعد نداشت و کلی مشکل دیگه ۱۰ تا عمل کرد بچه به اون کوچیکی راضی واقعا؟؟یکم دیگه تحمل کن

اشتباه میکنی عزیزم بچه تو شکم بیشتر و بهتر رشد میکنه درصمن ریه های پسر دیرتر از دختر تکمیل میشه و صد درصد میره تو دستگاه اونوقت انقدر برات سخت میشه نمیتونه شیربخوره باید بدوشی و با سرنگ بریزی تو حلقش و کلی مکافات دیگه هم داره

نگو اين حرف رو،بچه ميره تو دستگاه ،چون هم ريه ش كامل نيست هم وزنش پايينه

هر چقدر هم سخت باشه ارزش نداره زودتر به دنيا بياد،منم خودم انسولين ميزدم و درد داشتم،انقباضات شديد كه امپول ميزدم و قرص ميخوردم،ولي خدا رو شكر هفته ٣٨زايمان كردم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين
2706