2737
2734

سلام خانمها. من امروز دکتر بودم.الان 19 هفته و 6 روزمه. دکتر میخواست با دستگاه صدای قلب بچه رو بشنوه اما بچه ام همش حرکت میکرد. آخرم دکتر بهم گفت خیلی حرکت میکنه. برای سونو انومالی هم رفته بودم تو هفته 17 بچه سه بار جاشو عوض کرده بود. خودم هم همش حس میکنم بچه ام خیلی حرکت میکنه بعد یه دفعه ساکت میشه مثلا یکی دو روز دیگه حسش نمیکنم. نمیدونم طبیعیه یا نه؟

ممکنه بیش فعال باشه یا دلیل خاصی داشته باشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

کسی تجربه ای داره لطفا راهنمایی کنه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای وای طفلی هنو دنیا نیومده میگی بیش فعال🙄

طبیعیه دختر منم همینه اینقد تکون میخورد هفته ۲۳ بودم که بالا میاوردم دیگه باز یهو خسته میشد چند ساعت میخابید الانم با اینکه ۸ ماهمه جاش تنگه تکون نمیخوره اما باز اینقد دستو پا میزنه یهو اروم میشه ۲ساعت کامل باز دستوپا میزنه 🤩

2728
ای وای طفلی هنو دنیا نیومده میگی بیش فعال🙄 طبیعیه دختر منم همینه اینقد تکون میخورد هفته ۲۳ بودم که ...

دکتر چیزی نگفت؟ اخه یه جوری بهم گفت چرا اینقد حرکت میکنه . میگم شاید بخاطر استرس باشه

2738
اصلا این تکونا یعنی نی نی سااالم 🤩😍

واقعا؟ 

بعضی جنیناپرحرکتن مثل مال من ک ازبس حرکتش زیادبوواخرشیطونی کاردستش دادبندناف پیچیددورگردنش ومن اسیرک ...

بند ناف کی پیچید؟چیکار کردی؟سریع زایمان نکردن؟

بند ناف کی پیچید؟چیکار کردی؟سریع زایمان نکردن؟

هفته ۳۴پیچیدهفته ۳۷زایمان کردم ک دیگ داشت اوضاع خطرناک مبشدیهفته زودتردرش اورتواون س هفته هم مرتب نوارقلب جنین وسونوبیوفیریکال میدادم خیلی دوران بدی بودرسما۲۰سال پیرشدم 

وخدایی که بشدت کافیست